Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit csinálnátok a helyedben?

Ti mit csinálnátok a helyedben?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. Nem dokgozok veszélyes anyagokkal, ügyfelezek, két műszak a hosszú nyitvatartás miatt. Orvosi igazlással éltem a törvényi jogommal és kértem az egy műszakos, állandó de. műszakot. A kollégáim egy része nagyon bunkók velem. Igyekszem nem felvenni, nem stresszelni. De hát ez a légkör így az elején nem tesz jót. Táppénzen gondolkozom, h. elmegyek. De hát az nagyon kevés, 50%. Nagyon kevés pénz lenne belőle. Ti mit csinálnátok? Simán tudnék dolgozni, tudom kezelni a rosszul létek is. Csak hát a légkör, és teljesen nem tudom kizárni a stresszt. Szóval ti mennétek táppénzre vagy kitartanátok, hát ha csitul a helyzet idővel.?

2012. máj. 15. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki még kicsit és ha nem szokják meg, inkább táppénz. A folyamatos stressz megterhel nagyon!
2012. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még mindenképpen várnék. Annak idején én nem is kértem magam egy műszakba, csak miután betöltöttem a 12. hetet.

És őszintén tojtam a többiek véleményére, nekem ők nem fontosak, csak a babám.

Pár hét alatt megunták, hogy rólam minden lepereg, és találtak más kidumálnivalót.

2012. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz velük? Ennyire nem lehet alja népség, hogy ne fognák fel, hogy várandós vagy, de pont hogy nem akarsz elmenni, hanem dolgozni szeretnél, és ezért vagy délelőttös? Szerintem először beszélj velük nyugodtan, talán nem is gondoltak még bele! Mindenképp adj esélyt a békülésre, mielőtt elmenekülsz!
2012. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

MINDEN CSODA 3 NAPIG TART!!!!


Majd megbékélnek!

Ha simán birsz dolgozni, akkor dolgozzál, ha hazamennél táppénzre, akkor megőrülnél.

A rossz érzés a kollégáid miatt ugyanúgy megmaradna, és még a pénzed is kevesebb lenne :(

2012. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Annyi dolgom volt eddig, nem is értem rá foglalkozni a dologgal. Igazatok van. Tudok dolgozni, maradok, pukkadjanak meg. Csak vmi módszer kell, h. ne idegeskedjek. Így is feszült vagyok, ha arra gondolok, h. vajon minden rednben lesz a babával, majd jövő héten megyek uh-ra.

Ti milyen módszert használtatok a stressz ellen?

2012. máj. 15. 11:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Most nézem h. mennyi elütést írtam a kérdésben, bocsi.
2012. máj. 15. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szedjél magnéziumot,nekem a Béres jött be,a magne B6 nem. Ne vedd fel a bántásukat,legyél kedves,mosolyogj..elvégre életed legszebb hónapjait éled!


Jó egészséget!

2012. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!