Escapelle esemény utáni tabletta. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szombaton történt egy baleset nálunk. Én voltam felül, barátom pedig elment alattam. A gumi nem szakadt el viszont a gumin belül lefolyott a spermium egészen a tövéig és mikor kihuzta láttuk kissé ereszt is alul. Tudom kevés az esélye de kerülhetett belém a dologból. 23-24 órára rá bevettem az escapelle-t mert nem mertünk kockáztatni. Mennyi lehet az esélye hogy terhesség lesz belőle? Utolsó menstruációm november 29-én volt. Peteérésem pár nap múlva lesz. Saját történetre is nyitott vagyok nagyon félek hogy baj történt. Köszönöm előre is annak aki segít.

2017. dec. 11. 08:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy miután bevettem azutan kb 15-20 perc múlva lázas lettem. Erős fejfájással meg émelygéssel. Ez a kettő tudom hogy normális de a láz?
2017. dec. 11. 10:03
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Én erre biztosan nem vettem volna be ezt a lórugásnyi hormont...

21N

2017. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nemrèg volt egy balesetem ovszert hasznàltunk de ugy vette ki miközbe elment ès lecsuszott rolla az ovszer ami persze fèlig bennem maradt. Nem mentem esemeny utànièrt pedig nagyon gondolkodtam ès nagyon izgultam 2 hètig de szerencsère megjött.

terhes tuti nem leszel de lehet felboritottad most.a.ciklusod a tablettàval

2017. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Éjszaka egy kicsit meg is bántam hogy bevettem mert most a szervezetem szívja meg.. De még így is félek. Köszönöm szépen a választ jó hír hogy nem lett nálatok baj!
2017. dec. 11. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkabb irass fogamzasgatlot. Én ugyan azt sem szeretem.. de a noverem egy év alatt 2x vett be esemenyutanit. Es aztan nem jott meg neki 6 honapig. Orvosrol orvosra járt. Eü kaparás után jött meg neki.
2017. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!