Ingyenes az első abortusz?

Figyelt kérdés
barátnőmről lenne szó 17L

2017. dec. 19. 10:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
33%

Az abortusz nem, de a nyílt örökbeadás, mikor te választod ki, kinek adod örökbe, igen.


Az örökbeadó anyák nagyon bátrak és önzetlenek!


Felnézek rájuk, mert merik az életet választani. Ők a gyermekük szükségét képesek a maguk szüksége elé helyezni. Ezek az emberek gondoskodó, felelősségteljes felnőttek, akik képesek egy krízishelyzetben rövid- és hosszútávon is gondolkodni.


Ne úgy nézz az örökbefogadásra, hogy azzal a gyermeked valaki másnak adod, vagy elhagyod. Gondolj rá úgy, mint egy tervre, amit gyermeked jövőjére nézve készítesz. Például Reese Witherspoont is örökbe fogadták. Kevesen tudják, hogy manapság már a biológiai anya választhatja ki, melyik család nevelje a gyermeket. Megnézheted, hol fog lakni, és hogy biztosítva lesznek-e azok a dolgok, amik számodra fontosak, hogy a gyermeked megkapja őket. A vér szerinti anya dönti el, milyen információt oszt meg magáról, illetve mennyire szeretne részt venni a gyermeke életében. Arra is lehetőség van, hogy levelet, csomagot küldjön, évente fényképet kapjon. Persze csak ha akar.

2017. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%
Én biztos, hogy nem döntenék az örökbe adás mellett, ha abortuszra is van mód. Ami ez esetben a terhesség 18. hetéig adott, lévén a kérdésben szereplő terhes 18 év alatti.
2017. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%
...ja, a kérdésre meg a helyes válasz, hogy a teljes ártól az ingyenességig terjed a térítési díj mindenkinek, a szociális rászorultság függvényében, függetlenül attól, hogy hányadik abortusz.
2017. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
46%
'Az örökbeadó anyák nagyon bátrak és önzetlenek! " Meg totál felelőtlenek. Eldobják a gyereküket, csak hogy megnyugodjon a lelkecskéjük, ,mert ők nem öltek.. De idegenek szeszélyének dobnak oda egy csecsemőt.
2017. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
38%

Az örökbeadó anyák nagyon bátrak és önzetlenek! " Meg totál felelőtlenek


Nem, az abortuszosok totál felelőtlenek. Küretkanál elé dobják a magzatukat hogy a pici testecskéjük ne károsodjon a terhességtől. Ha egy abortuszos azt mondja ő milyen felelős, én szemberöhögöm. Nem felelős, hanem gyenge és gyáva.

2017. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes, én azokról gondolom ugyanezt, akik lazán eldobják a gyereküket mint a szemetet. Jobb ha az a sejtkupac soha nem lesz ember.
2017. dec. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
64%

Kedves örökbeadó szülőket kritizáló válaszolók!


Én is örökbefogadott vagyok és az összes hozzám hasonló nevében kikérem magamnak azt, hogy ilyen hangnemben beszéljetek azokról, akik örökbe adtak egy gyereket.


Megszülettem, élhetek, nagyon jó családban nőttem fel, vannak fantasztikus barátaim, egy csomó jó dolog van az életemben, amiért nagyon hálás vagyok a biológiai anyámnak.


Ezzel a hangnemmel, ahogy az örökbeadó szülőkről beszéltek, nem csak őket sértitek meg, hanem egyenesen azt állítod, hogy az én életem nem ér annyit, mint például a tiétek.


Attól, hogy örökbefogadott vagyok, még pont ugyanolyan ember vagyok, mint bárki más. Ettől nem lesz az ember sem jobb, sem rosszabb. Egyébként nekem is van néhány ismerősöm, akik ugyanígy nyilatkoznak az örökbeadásról előttem is, úgy, hogy nem is tudják, hogy én is örökbefogadott vagyok. Ha tudnátok, ez mennyire fáj. Nem csak nekem, minden örökbefogadottnak. Ki tudja, az is lehet, hogy itt a gyakori arctalansága mögött nem is tudjuk, kikről beszélünk, lehet, hogy te is épp az egyik ilyen ismerősöm vagy...

2017. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
39%
Messziről jött ember azt mond amit akar, utolsó. Van örökbefogadott barátom, és látom mennyit szenved\szenvedett annak ellenére hogy az örökbefogadó szülei imádják. Úgyhogy a szememben továbbra is rongy ember aki eldobja a gyerekét.
2017. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
73%

18-as

Én csak azt szeretnénk kérdezni miért szenved,szenvedett az örökbefogadott gyerek?

Amúgy jól eltértetek az eredeti kérdéstől.

Bocs kérdező.

2017. dec. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
41%
" Ha tudnátok, ez mennyire fáj. Nem csak nekem, minden örökbefogadottnak." - kedves #17, légyszíves ne nyilatkozz mások nevében. Én is örökbefogadott vagyok például (#12-#13).
2017. dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!