Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan diagnosztikai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan diagnosztikai módszer amivel ki lehet szűrni a hogy a magzat fiú-e vagy lány? (az első 3 hónapban, abortusz időben)

Figyelt kérdés

Ez eléggé közel áll a fogamzásgátlás témához.

Még elég fiatal vagyok ehhez, de már tudom hogy csakis lányt akarok, már kb elképzeltem a jövőmet, rögeszmésen lányt akarok! Ő lesz apuci kicsi lánya <3

Szerintetek a nők hányad része menne ebbe bele, hogy ha fiú akkor elvetetés van és próbálkozunk újra? És egyáltalán létezik ilyen?

F



2013. szept. 17. 22:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
aszem a kínaiak variáltak ezzel, és most sok a férfi ott, de nem tom a részleteket.
2013. szept. 17. 22:39
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Jesszusom, te beteg vagy...
2013. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tom nem normális, de túlságosan is lányt akarok! külső szemlélőként ez brutálisnak tűnhet
2013. szept. 17. 22:46
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Én azonnal dobnálak, ha te nem a közös gyerekünket várnád, hanem csak apuci kicsi lánya érdekel, apuci kicsi fiát meg elhajítanád! Szerintem a nők sehányad része. Maradj inkább egyedül!
2013. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lamakid333 ***** válasza:
83%

100%-os módszer csak a köldökzsinórvérből vett minta adhat, ugyanis abban benne van már az első hónap után. Kromoszóma vizsgálattal megállapítható, de nem veszélytelen, okozhatja a magzat elhalását, vagy fejlődési rendellenességét is.


Ami egy elég hatékony módszer, de nem biztos, az az hogy az x kromoszómát hordozó spermiumok lassabbak de sokkal tovább maradnak életben, plusz sokkal jobban szeretik a lúgos környezetet. Szóval ha kislányt akartok, akkor ovuláció előtt 2 nappal legyetek együtt, és ovuláció után 2 nappal, de alatta semmi képpen sem. Vannak viszont olyan nők, akiknek a petesejtjei alapból elutasítják egyik vagy másik kromoszómás spermiumot, így csak egy féle utódot képesek nemzeni. Ez a része még nem felfedezett teljesen, és nem is bizonyított. De tény hogy sok minden befolyásolja hogy az adott utód milyen nemű lesz. Megfigyelések szerint például ha egy adott környezetben megélhetési problémák vannak, akkor sokkal nagyobb eséllyel lesz lány az utód, míg ha bővelkednek minden jóban (főleg friss gyümölcsök, zöldségek, vitaminban gazdag ételek) akkor fiú lesz a gyermek.


Ha minden áron kislányt szeretnél, és mégis kisfiú sikerül be, majd ezt megállapíttatod egy kromoszóma vizsgálattal, és utána elveteted, akkor gondolkodj el azon is, hogy elég gyakran meddőség lesz az abortusz vége. A lelki megpróbáltatásoktól nem is beszélve. Hiszen lehet a férjed/párod örülne egy kisfiúnak is, és ha te mégis megölöd, csak mert te lányt szeretnél, ezzel akár el is veszítheted őt...


Gondolkodj egy kicsit rajta, mielőtt elhamarkodottan döntenél.

2013. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg kivitelezhető, de gyakorlatilag csak olyan esetekben csinálják meg, ahol az egyik szülőnek olyan betegsége van, ami csak egy bizonyos nemi ágon öröklődik. Egyéb esetekben nem, ugyanis etikai problémákat vet fel.


Plusz: nem hiszem, hogy találnál ilyen nőt...


A fogamzás időpontjával való játszadozás segíthet ebben... tudományos tény, hogy ha peteérét megelőzően pár órán belül van szex, akkor nagyobb arányban születnek fiúk, ha 4-5 nappal előtte, akkor nagyobb arányban lányok. Ugyanis a "fiúk" gyorsabbak, a "lányok" hosszabb ideig élnek. De ez is csak arányaiban igaz, tehát nem egyértelmű a képlet.


Illetve már azt is kimutatták, hogy a fogamzás előtti 2-3 hónapban fogyasztott ételek befolyásolhatják a gyermek nemét.


[link]



Valamint befolyásolhatja a nő hüvelyének kémhatása:


[link]

2013. szept. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Az emberi önzés nem ismer határokat. Vagy infantilis vagy,vagy pszichiátriai eset vagy pedig aberrált. Komolyan azt gondolod, hogy találsz olyan nőt, aki adott esetben sorra gyilkoltatja meg egészséges fiú magzatait, csak hogy végül megszülje apuci kicsi lányát? Őszintén remélem, hogy nem. Nagyon-nagyon remélem. Hol élsz te? Kínában? Vagy Spártán? Az eszem megáll.
2013. szept. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nőjél még egy kicsit, öcsém. Akkor majd megjön talán az eszed, és rájössz, hogy a gyerekvállalás nem plázakérdés: bemegyek a boltba, és a 38-as sötétkék Denimet megveszem, de ha csak 38-as fekete lewis van, akkor nem kell...


Szerintem az első randid kezd ezzel rögtön, és meglátod, mennyi lány megy bele. Köttesd el inkább a spermavezetéked, és fogadj örökbe egy kislányt!!

2013. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem igen, bizonyára létezik nőben is egy ilyen beteg állat, mint amilyen te vagy... De a gyerekvállalás nem így működik, hogy eltervezel valamit, és ha az nem úgy lesz, egyből "gyilkosság". Ha nem fog jól tanulni apuci kicsi lánya, akkor őt is megölöd 8 évesen és nekiálltok egy újabb babaprojektnek? Őszintén remélem, meddő vagy, és soha az életben nem sikerül nemhogy kislányt, de kisfiút sem nemzened! Senki nem érdemel ekkora büntetést, hogy te legyél az apja.
2013. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy igazatok van, önzőség... 3 gyerekből csak lesz egy lány is legalább, meg ezeket a külső tényezőket figyelembe veszem majd hogy nagyobb eséllyel szülessen lány. És igen elég fiatal vagyok ehhez a kérdéshez, de jó tudni hogy azért vannak ilyen módszerek is. A köldökzsinórosról hallottam már, meg azt is hogy veszélyes kicsit, szal az sztornó akkor.
2013. szept. 18. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!