Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Jelenleg mennyibe kerül az...

Jelenleg mennyibe kerül az abortusz?

Figyelt kérdés
Korábban voltam már terhes, de sosem maradt meg. Az orvosom szerint nincs testi oka. Tudta a párom, hogy mindennél jobban szeretnék babát, így újra próbálkoztunk, és össze is jött, de azt látom, hogy nem örül neki. Ha nem marad meg, jóideig nem is akar próbálkorni. Beszéltünk erről és azt hiszem azért ment bele az újabb próbálkozásba, hogy ne hallgassa tovább tőlem a gyerek témát. Ő tovább várna vele, de én sem leszek fiatalabb. Az abortusz hallatára inkább megnyugvást látok rajta. Úgy érzem hatalmasat hibáztam, és ha ebben a helyzetben megtartanám a magzatot, nem tudnám megteremteni azt a nyugodt, szerető környezetet, amit megérdemel. Teljesen félreismertem a párom, nem tudom valaha készen fog e állni az apaságra. Elbuktam, mint nő, az anyaságról már csak nem is szólva. Haragszom a páromra, de leginkább magamra. Nem hiszem, hogy bárkivel végig akarnám ezt csinálni mégegyszer. Ott tartok, hogy gyerekek közelébe sem akarok menni.

2018. jan. 26. 17:08
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%
Több gyereket elvesztettél. Biztos, hogy most nem akarod megtartani? Nem lehet, hogy csak megijedtetek mindketten? Üljetek le és beszélgessetek.
2018. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
44%

Hát ilyen hozzáállással ne is menj gyerekek közelébe soha az életben. A gyerek nem játék, nem olyan hogy kisírom aztán mégse kell és eldobom. Buták felelőtlenek és önzőek vagytok.

Az abortusz meg 30 ezer körüli összeg, gratulálok a felelős döntésetekhez. Bezzeg másnak, aki megérdemelné a gyereket nem jön össze, ti meg itt dobálóztok ártatlan életekkel.

2018. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
44%
30 ezer körüli összeg. Enis csak gratulálni tudok...
2018. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
82%
TE örülnél neki? Ha igen tartsd meg, neveled fel.
2018. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
80%

Lehet őt is megviselték a vetélések és egyszerűen ideges. Gondolom azért is mondta, hogy nem szeretne egy esetleges vetélés után egy ideig próbálkozni, mert neki sem könnyű a helyzet és a kapcsolatotoknak sem tesz jót. Veled meg nyilván játszanak a hormonok.

Mindezért nem kell rögtön abortuszon gondolkozni. Főleg hogyha tényleg nagyon és régóta szeretnél/szeretnétek gyereket. Üljetek le, beszéljétek meg.

2018. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Én örültem volna neki, de ez... Ennél még az örökbeadás is jobb. Nem tudom hogy tudnám e szeretni a picit úgy, hogy őt látom benne. Nagyon sokáig próbálkoztunk, az elején együtt sírtunk, de már semmi sem hatja meg. Én pedig egyedül nem tudom felnevelni. Elsősorban érzelmi okokból.
2018. jan. 26. 17:43
 7/44 anonim ***** válasza:
64%

De ö konkrétan mondta, hogy nem akarja ezt a gyereket?

Mert mondom, hogy szerintem ezek csak a terhességi hormonok, amik most összezavarnak téged, amikor úgy tűnik végre sikerült, amit régóta szeretnél.

2018. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Mindenre csak sablon szöveget kapok, és hárítást. :( hatalmas a szakadék köztünk. Nem értem, hogy ismertem ennyire félre.
2018. jan. 26. 17:59
 9/44 anonim ***** válasza:
45%
És magadat hogy ismerhetted ennyire félre? Te nem is akartál gyereket, ha ilyen könnyen lemondasz róla, csak mert egy pici nehézséggel járna.
2018. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
34%
Neked is vannak bajok a fejedben rendesen. Semmi nem indokolja az abortuszt, amit tervezel!!! Mint egy durcas ovis!
2018. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!