Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Jelenleg mennyibe kerül az...

Jelenleg mennyibe kerül az abortusz?

Figyelt kérdés
Korábban voltam már terhes, de sosem maradt meg. Az orvosom szerint nincs testi oka. Tudta a párom, hogy mindennél jobban szeretnék babát, így újra próbálkoztunk, és össze is jött, de azt látom, hogy nem örül neki. Ha nem marad meg, jóideig nem is akar próbálkorni. Beszéltünk erről és azt hiszem azért ment bele az újabb próbálkozásba, hogy ne hallgassa tovább tőlem a gyerek témát. Ő tovább várna vele, de én sem leszek fiatalabb. Az abortusz hallatára inkább megnyugvást látok rajta. Úgy érzem hatalmasat hibáztam, és ha ebben a helyzetben megtartanám a magzatot, nem tudnám megteremteni azt a nyugodt, szerető környezetet, amit megérdemel. Teljesen félreismertem a párom, nem tudom valaha készen fog e állni az apaságra. Elbuktam, mint nő, az anyaságról már csak nem is szólva. Haragszom a páromra, de leginkább magamra. Nem hiszem, hogy bárkivel végig akarnám ezt csinálni mégegyszer. Ott tartok, hogy gyerekek közelébe sem akarok menni.

2018. jan. 26. 17:08
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is csak zavarodottság, hormonális, félelem, korábbi sikertelen próbálkozások terhe, stb.. Nem lenne jó döntés az abortusz!!
2018. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, illetve a nem gyalázkodó stílusú üzeneteket. Beszéltem a mára már csak volt párommal. Teljesen kifordult önmagából, amire nem adtam okot, még csak a hangomat sem emeltem fel. Reméltem, hogy normálisan meg tudjuk beszélni, ha megpróbálom megértetni vele, megértem, hogy fél, de együtt megoldhatunk mindent. Jelenleg egy barátnőmnél húztam meg magam, mivel közölte velem, hogy nem akar látni. El kellett jönnöm. Mivel nem elég, hogy együtt éltünk, együtt is dolgoztunk. Szintén csak múltidőben, mert hétfőn már nem kell bemennem (az ő cége). Szerencsére egy rokonom felajánlotta a segítségét. Lesz hol laknom. A babát, ha ilyen stresszes helyzetben megmarad, megtartom, szerencsére van annyi spórolt pénzem, amiből elleszünk egy darabig.
2018. jan. 27. 22:42
 23/44 anonim ***** válasza:
56%
"Reméltem, hogy normálisan meg tudjuk beszélni, ha megpróbálom megértetni vele, megértem, hogy fél, de együtt megoldhatunk mindent." - Kérdező, miből gondolod, hogy félne bármitől is? Nem lehet, hogy egyszerűen csak elege lett a gyerek-témából?
2018. jan. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
37%

Hát már jókor lett elege a gyerek témából mikor a kérdező terhes.

Igen félhet egy pasi is az újabb vetéléstől de ez nem jogosítja fel arra,hogy így viselkedjen.Már bocs kérdező.

Én menekülnék egy ilyen pasitól

2018. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
30%
... én meg az olyan nőktől, akiknek egy embrió fontosabb, mint a párjuk-párkapcsolatuk. Ahogy elnézem, a Kérdező párja is szimplán így gondolja.
2018. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
56%

Ja mert normális,hogy a pasi így reagált?

Érdekes felfogás.

A kérdező mennyire fontos szerinted ennek a pasinak?

Lehet ha a kérdező azt mondja elveteti akkor nem zavarja el?

Nem igazán értem a logikád.Bocs

Nem nem vitatkozni akarok csak nem értem.

Nekem amúgy is az egész szitu furcsa.

Több vetélés és mikor sikerül a baba megfutamodik?

2018. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
67%

"Lehet ha a kérdező azt mondja elveteti akkor nem zavarja el?" - igen, én ezt gondolom.

"Több vetélés és mikor sikerül a baba megfutamodik?" - valószínüleg mostanra sokallt be teljesen a "babaproject"-től - de ezt maga a Kérdező is leírja: " Beszéltünk erről és azt hiszem azért ment bele az újabb próbálkozásba, hogy ne hallgassa tovább tőlem a gyerek témát."

2018. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
56%

Hát én akkor is azt gondolom,hogy egy ilyen pasitól menekülni kell.Nem az ab miatt.

Nem gondolom,hogy ez normális.

Ha ennyire besokallt miért probálkoztak ha amúgy se akart már gyereket?ja mert hallgasson a nő?

Basszus hol van az egyenrangúság?Már mint hol a közös döntés??

Miért hagyta,hogy idáig fajuljon a helyzet?

De a pasi le se toja mit akar a kérdező.

Bocsánat de ez egy idióta pasi.

2018. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
59%
#28, miért, és hol van benne a férfi??? AZ meg szerintem már inkább a humor kategória, hogy miközben a nőnél van az alapvető döntési jog, még a nő oldaláról emlegetjük, hogy "Basszus hol van az egyenrangúság?Már mint hol a közös döntés??" - tényleg HOL VAN???
2018. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
25%

A férfi dönthetett volna mielőtt telelőtte. Húzhatott volna óvszert és kinyithatta volna a szájat, hisz elvileg felnőtt ember.


Egyébként végre békén lehetne hagyni itt a kérdezőt. Elhúztak azok, akik boszorkányként akarták elégetni, mert egy gyenge pillanatában eszébe jutott az abortusz, erre most itt vannak a következő h*lyék.

2018. jan. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!