Ebben az esetben elmondjam neki a terhességet? Félek, hogy nagyon rosszul viselné

Figyelt kérdés

Harmadik fél lettem egy kapcsolatban/házasságban...

Sosem akartam, meg nem is kérném tőle, hogy váljon el a feleségétől, de közben szeretek vele lenni (nem csak a szex miatt). Sokat beszélt a házasságáról is, ezért tudom, hogy éveken át próbálkoztak a feleségével, de nem született gyerekük, szerinte ez is közrejátszott abban, hogy ennyire elhidegültek egymástól. Viszont én terhes lettem tőle...


A helyzetem sajnos nem engedi meg, hogy megtartsam a babát (egyetemre járok még, meg ugye ez nem is az a típusú kapcsolat, ahová az ember csak úgy bevállalja a közös gyereket). Viszont nem tudom, hogy a szeretőmnek/partneremnek elmondjam-e... Alapból nem nagyon vannak tabuk a kapcsolatunkban, meg én is beavatom a dolgaimba, csak ez mégis más. Hiszen tudom, hogy ő is mennyire akart gyereket és én mégis úgy döntök, hogy nem.


De ha meg nem mondom el Neki, akkor képtelen lennék továbbra is fenntartani ezt a kapcsolatot és eltitkolni előle folyamatosan.


2018. márc. 1. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
74%
A helyedben nem mondanám el, elmennék abortuszra és megszakítanám vele a kapcsolatot.
2018. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
27%
Én elmondanám.
2018. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
53%
Mondd el, könnyebb lesz a lelkednek, de így is könnyen lehet, hogy vége lesz, ha ő akarná, te meg nem...
2018. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim válasza:
25%

Én is elmondanám mindekeppen.

Az ő gyereke muszáj neki tudni rola meg akkor is ha elveteted...

2018. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
Én is amellett voltam, hogy jobb, ha nem tudja... De beszélgettem erről egy nagyon jó barátnőmmel, és szerinte az lenne a jobb, ha beszélnék vele, hiszen neki is van köze hozzá.
2018. márc. 1. 23:17
 6/78 anonim ***** válasza:
55%
Korrektebb lenne,ha elmondanád,ráadásul abortusz után hetekig nem ajánlatos nemi életet élni,azt hogy magyaráznád ki?
2018. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
44%
ha elmondod, annyi történik, hogy a saját válladról átpakolod a terhet az övére
2018. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
11%
Miért nem tarthatnád meg a babát? Ha ennyire nagyon vágyik egy babára és a feleségétől pont emiatt hidegült el, érted s a gyerekéért nem válna el? Szereted őt vagy csak szexre jártok össze? Ha utóbbi akkor én sem mondanám el. Ha előbbi akkor elmondanám.
2018. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:

Nem akarnám, hogy elváljon. :)

Én 22 éves vagyok, ő lassan 50 lesz... Nem tudnám még feladni a szabadságomat, a céljaimat és az életemet azért, hogy családosdit játszunk. Ráadásul nem akarom hitegetni magam, hogy majd engem biztosan nem csalna meg és egy boldog család lennénk... Hiszen nekünk is lennének nehézségeink és tudom, hogy úgyis találna magának valakit. Én meg akkor ott lennék teljesen kiszolgáltatva neki egy gyerekkel.


Igazából ez több, mint szex, de egy párkapcsolatba sosem mennék bele vele.

2018. márc. 1. 23:57
 10/78 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként mit érzel olyankor amikor egy nálad 30 évvel idősebb , házas férfival dugatod magad? Érzed milyen mocskos dolog ez?
2018. márc. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!