Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortusszal 12 hetes korig...

Az abortusszal 12 hetes korig lehet megszakítani a terhességet. Utána lehet valamivel, vagy teljesen esélytelen?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsiságból kérdezem, nem vagyok terhes, de érdekel, hogy aki későn veszi észre hogy terhes, annak muszáj megtartania a gyerekét? kicsit furcsának érzem ezt :D
2017. nov. 4. 17:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem.muszaj megtartani de megszulni igen, akkor veszik el utana, ha eletkeptelen vagy meghal a pocakban vagy nagyon beteg es nem.lenne esélye.:/
2017. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Ezért kell védekezni. Vagy ha baleset történik, akkor már rég feltalálták az esemény utáni tablettát.
2017. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Tudom, de igazából nem erre irányult a kérdésem. Mint mondtam, nem vagyok terhes, nemi életet sem élek, csak a kíváncsiságom miatt írtam ki ezt a kérdést.
2017. nov. 4. 18:19
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Örökbe lehet adni, vagy külföldre utazni, ahol elvégzik. De az utóbbi elég durva, ugyanis a 12. héttől a magzat már egyre fejettebb, agyműködés is kimutatható, fájdalmat is érez, ugyanakkor mégha abortuszra is kerül sor, a nagy magzatot úgyis meg kell szülni. ha meg már erre megy ki a dolog, nem sokkal humánusabb egy élő gyereket megszülni és örökbeadni egy szerető családnak, mint egy halott gyereket a kukába dobni?
2017. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha beteg a baba akkor lehet később is abortuszra menni, de tudtommal olyankor már megszülni kell(halva).
2017. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Meg talán külföldre lehet menni, ahol később is vállalják.
2017. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó, abortuszosokkal felesleges a humánus megoldásról beszélgetni:-D
2017. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
Magyarországon 12. hétig lehet, utána nem, csak ha beteg.
2017. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Halva kell megszülni? Gondolom akkor injekcióval ölik meg a gyereket..
2017. nov. 4. 18:37
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Abortusszal bármikor meg lehet szakítani a terhességet. A nő kérésére csak a 12. hétig, a magzat fejlődési rendellenessége, vagy a nő egészségét, életét veszélyeztető terhesség esetén nincs idokorlatozas.

Külföldön különbözőek az idők a nő kérésére végzett abortusznal, sokkal később is elvegzik, mint Magyarországon.

A gyereket sosem muszáj megtartani, hiszen ott az örökbeadás, ellenben a terhességet hivatalosan nem lehet a jogszabályi 12 héten túl csak úgy, nem akarok gyereket indokkal megszakitani.

2017. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!