Nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok , a párom sokkal idősebb , 42 éves . Sajnos 18 évesen volt egy terhesség megszakításom , viszont újra ugyan abban a cipőben járok . 6 hetes terhes vagyok , kegyetlen a minden napi hányinger , minden nap !! Igazából akarom is meg nem is . Nem tudom egészséges lenne-e hiszen idősebb a párom . És ha már másodszor szakítanám meg ? Következményekkel járna? Lenne még gyerekem 2 megszakítás után ? Egészséges lenne ?

Kérlek normális válaszokat várok . :(


2018. márc. 13. 10:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Van, akinek 4 abortusz után is megy az 5.-re.

Másnak pedig egy gyerek se jön össze anélkül hogy valaha elvetetett volna egyet is.

2018. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem akarod megtartani, mert attól félsz, hogy nem lesz egészséges, mert a párod idősebb?? Ezt nem is értem, hogy fordult meg a fejedben, emiatt biztos nem vetetném el, mert hülyeség. Amúgy lehet, hogy lehetne, lehet, hogy nem a továbbiakban gyereked. Én nem vagyok feltétlenül abortuszellenes, de azt nem értem, hogy tud 2-szer is besikerülni egy nem kívánt terhesség...
2018. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem használtam sosem fogamzásgátlót
2018. márc. 13. 10:46
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Akarsz valaha gyereket?
2018. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

"Nem használtam sosem fogamzásgátlót"

Nem gondolod, hogy ideje lenne valahogy védekezni?

2018. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Sosem használtál fogamzásgátlót? Ezt hogy kell érteni? Hány abortuszt tervezel még?

Az is lehet, hogy még öt után is újra terhes leszel, ez mindenkinél más.

A párod kora pedig semmit nem jelent. Mondjuk ő is tudna gumit húzni...

2018. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, mik az érveid mellette és ellene. Akarod a gyereket? Fel tudnád nevelni szeretetben? A párod mit gondol? Vagytok olyan anyagi helyzetben hogy mindent biztosíthass neki? Apával, vagy apa nélkül nőne fel a gyerek?

Elsősorban magadnak kéne megválaszolni ezeket a fontos kérdéseket, illetve megvitatni a pároddal, mert idegenek enny info alapján nem tudnak segíteni.


És ha nem akarsz gyereket, könyörgöm ennyi idősen legyél már képes megvenni egy doboz gumit, vagy besétálni a nőgyógyászhoz és feliratni egy tablettát!

2018. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%
Te felelotlen ember nem vedekezel es nyirod ki a gyerekeid meg az allatok is jobban torodnek a gyerekeikkel mint te mert ha hiszed ha nem o is mar egy erzo leny csak nem tud vedekezni igy siman kinyirhatod a sajat gyereked
2018. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem védekezel, akkor gondolom tisztában vagy vele, hogy terhes lehetsz.

normális válasz: vetesd el, aztán majd a következőket is.

2018. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Persze idővel szeretnék gyereket , de még nem érzem magam készen , hiszen hatalmas felelőség egy gyerek .
2018. márc. 13. 12:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!