Nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok , a párom sokkal idősebb , 42 éves . Sajnos 18 évesen volt egy terhesség megszakításom , viszont újra ugyan abban a cipőben járok . 6 hetes terhes vagyok , kegyetlen a minden napi hányinger , minden nap !! Igazából akarom is meg nem is . Nem tudom egészséges lenne-e hiszen idősebb a párom . És ha már másodszor szakítanám meg ? Következményekkel járna? Lenne még gyerekem 2 megszakítás után ? Egészséges lenne ?

Kérlek normális válaszokat várok . :(


2018. márc. 13. 10:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

De akkor minek tetted fel a kérdést??

A párod kora nem indok,hogy elvezesd.

A párod tud róla,hogy terhes vagy?ő mit mondott?

Agyagilag,hogy álltok?

De ha ezekre nem válaszolsz nem lehet hasznos választ adni.

2018. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

De akkor miért luxus védekezni, hmmm? Csak gratulálni tudok a nagy eszedhez, te ostoba.


Vetesd el, inkább, minthogy ne szeresd vagy folyamatosan azt érezze, teher neked.

2018. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
42 éves férfi nem idős, főleg nem annyira, hogy ne tudjon normális gyereket nemzeni. Én sem értem miért nem védekezel. Jobb az abortusz? Manapság már kikaparhatnak ezerszer is valószínűleg újra teherbe esel utána.
2018. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kamuzol.
2018. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%

A babának semmi baja nem lesz attól, hogy a párod idős, férfiak 60 évesen is nemzenek egészséges gyerekeket...

Az abortusznak meg az a gyakori következménye, hogy sérülhet a tágítástól a méhnyak, ezért minél több ab-od lesz, annál nagyobb az esélye a vetélésnek, koraszülésnek a későbbi terhességeknél. Szóval ha akarsz babát, akkor inkább vállald most, nem vagy már tini, a párod meg pláne nem, felnőtt, felelősségteljes emberek vagytok.

2018. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezt nektek kell eldöntenetek a pároddal ketten, úgyhogy javaslom, kezdjetek el beszélgetni egymással a témáról. A párod korával nincs különösebb gond, ennek nem kell döntő szempontnak lennie.
2018. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Később, ha majd szeretnél gyereket nem fog zavarni a párod kora? Vagy akkor mástól tervezed? Ha így gondolod, bármennyire is nem tartom jó dolognak az abortuszt, szerintem egyikünk sem szívesen lenne ennek a babának a helyében, ha megszületik.
2018. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
En 5 kilot fogytam a 12.hetre, gondolhatod mennyit hanytam... Gondold at a dolgot, par napot aludj ra, mert az elején sokan megijednek a felelossegtol. A parod kora egyatalan nem jelenti, hogy beteg lesz a baby,abszout nem ezen mulik. Ha viszont az abortusz melett döntesz minnel előbb kezd intezni, mert minnel fiatalabb a pici, annál kevesebb a kockazat. Valoszinuleg lehet utana gyermeked, nyilvan adodhat komplikacio, de manapság azert ez ritkabb.
2018. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%
Szia! A megfogalmazásod alapján ("Sajnos 18 évesen volt egy terhesség megszakításom") nekem úgy tűnik, hogy érzed, hogy 18 évesen hibát követtél el, és nem javaslom, hogy megint elkövesd. Ráadásul úgy veszem ki az írásodból, hogy már vannak is érzéseid a magzatod iránt (aggódsz az egészségéért, "akarom is meg nem is"). A párod kora miatt ne aggódj, abszolút nem sok a 42 év egészséges gyerek nemzéséhez, a férfiaknál nem ketyeg olyan gyorsan az óra, mint a nőknél. Olyan viszont tényleg előfordulhat, hogy valaki az abortusz miatt meddővé válik, ismerek is ilyen nőt, ill. már inkább néni az illető.
2018. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
13%
Vetesd el, az ilyen jobb ha nem örökíti eme nemes géneket! Apuci sem lehet eszesebb!
2018. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!