Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után ha nem jön meg...

Abortusz után ha nem jön meg a menstruáció 6 hétig mi a teendő?

Figyelt kérdés

Február 6. volt terhességmegszakításom azóta több mint 6 hét telt el. Kontrollon voltam a 3. hét után. Azóta nem szeretkeztünk a párommal, de petting volt az 5. hét vége fele.

Nem feltételezném hogy pettingtől teherbe estem volna, de minden esetre 1 hét múlva gondoltam megcsinálom a terhességi tesztet. A kérdésem az lenne hogy mitől késhet, illetve hogy érdemes-e vissza menni doktorhoz. Arra is gondoltam hogy elkezdem a fogamzásgátlót most és megvárom a következő ciklust. (A menstruációm alapból nem rendszeres).

Segítségeket előre is köszönöm.



2018. márc. 22. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kontrollon rendben volt minden akkor semmi. Általában megjön a 6. hétig, de egyáltalán nem ritka, hogy csak a 7.-8. hétre.
2018. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
85%
Nekem pontosan 7 hétre jött meg, a következő pedig késett pár napot. A műtét után az első pár menstruáció gyakran szabálytalanul jön meg, kell idő, amíg helyreáll a szervezeted, ne aggódj :) A fogamzásgátlót pedig csak akkor kezdd el, ha már megjött, mert anélkül hatástlan
2018. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt hallottam hogy ilyenkor könnyebben lehet teherbe esni, ez vonatkozik az első hónapra is az első menstruáció előtt?


A hasam különben még mindig fáj de nem túl erősen. Illetve 4.-5. hét körül volt egy nap pecsételős vérzésem.

2018. márc. 23. 11:32
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
De most öszintèn most volt egy abortuszod ès már egy hèt mulva tesztet kell csinálj, mert lehet össze jött? Hát vèdekeznie kellene a párodnak is ha te mèg nem tudsz gyogyszeet szedni.
2018. márc. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valamit félre értett kedves válaszoló
2018. márc. 26. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a pecsételő vérzésed lehetett a peteéréstől én is aggodtam ab után 7-8hét között jött meg

ilyenkor gondolj bele kell egy két hét mire a szervezeted észleli hogy nincs baja és ujra menstrualnod kell attól a lét héttől ujjabb 2.hét a peteérés ez már 4 hét és a peteéréstől ujabb 2 a menzesz na igy kijön a 6 hét és valakinél mint pl nálam is idő kellett mire a szervezetem magáhoztért és észlelte hogy újra menstrualni kell


ha a 8.hét utan sem jön meg én akkor javasolom hogy menj orvoshoz

2018. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!