Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Adott szituáció:

Fiatal egyetemista lány, 20 évvel idősebb férfitől terhes.

Szerelmi kapcsolat, viszont nem vállalták fel a korkülönbség miatt. Se a lány, se a férfi családja nem tud róluk.

A férfi megtartaná (stabil anyagi háttérrel rendelkezik)

A lány félti a jövőjét (nem tudja befejezni az egyetemet, és nem tudná megvalósítani a terveit egy gyermekkel)


2018. máj. 7. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

1. Nem mennék bele ilyen kapcsolatba.

2. Ha már véletlenül mégis belemennék, tennék róla, hogy ne essek teherbe.


Egyébként meg ennyi infó alapján nem tudok válaszolni és egyébként sem gondolnám, hogy a gyakorin kell megszavaztatni, hogy valaki menjen-e abortuszra vagy sem.

2018. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyilván ez nem egy szavazás és nem befolyásolja a történtet kimenetelét.
2018. máj. 7. 16:44
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha már buta voltam normálisan védekezni, buta voltam és összejöttem egy öreg, családos pasival, akkor képtelen lennék elvenni a gyerekem életét, miért ő bűnhődjön az én hülyeségeim miatt?
2018. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudnám megölni a gyermekem, akármilyen kapcsolatból születik.
2018. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
91%
Volt egy barátnőm hasonló helyzetben, ő nem tartotta meg a babát, mert nem volt benne biztos, hogy ez a kapcsolat túl fogja élni és nem akarta apa nélkül felnevelni a gyerekét. Itt az a kérdés mennyire elfogadó a család és mennyire stabil a kapcsolat. Ezt kell mérlegelni.
2018. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Nemtudom egy 40essel kavaró 20 éves egyetemista lány aki nem tud védekezni és egy fórumon dobja fel a gyermeke életét milyen álmokat szőhet..félelmetes

Nem nevezem ezt nőnek..

2018. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Megtartanám. 20 év nem kevés, de nem is olyan sok, hogy azt ne lehessen felvállalni. Felnőtt nő vagy, anyagi háttér megvan, miért ne jöhetne a baba?
2018. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Megtartanám, mert ez a pici nem tehet semmiről, és a kavarós pasikhoz képest ezerszer jobban fog szeretni Téged,az anyukáját.
2018. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerelmi kapcsolatnál felmerül az abortusz? Mennyire nagy a szerelem? Ha szeretem a másikat, a közös gyermekünk élete nem kérdéses.
2018. máj. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
Benenm felmerul, hogy ez mar a mai vilagban ennyire gyakori es elfogadott, hogy tinilanyok, iskolasok 40 eves emberekkel, jo esellyel csalados emberekkel hetyegnek.... Kivagyok ettol.... nem tartanam meg. Nem islettem volna terhes. Eleve!!! Nem lennek egy ilyen kapcsolatnak sem nevezheto neveteseges viszonyban... amitol semmit el sem varhatok xd vicc
2018. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!