Hogyan dolgozzam fel az abortuszt?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem volna ezt a kisbabát de a szüleim miatt el kellett vetetnem, szó szerint kényszeritve voltam lelki terrorba

Az tény, hogy a barátom nem tudta volna eltartani de lelkileg nagyon megviselt hogy meg se hallgattak csak rámkényszeritettek az akaratuk ráadásul a barátommal is megkellett szakitsam a kapcsolatot szintén miattuk.


2018. máj. 15. 22:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Hány éves vagy?

Ha elmúltál 18, akkor keress munkát és költözz el a szüleidtől. Sok helyen szállást is biztosítanak, így a pénz hiánya eleinte nem lehet akadály.

2018. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Na, a napi szokasos, sajnaljatok kerdes...
2018. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Senkit sem lehet abortuszra kényszeríteni. Ilyen nincs.
2018. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
ne feldolgozni akard, hanem örülj, hogy vannak értelmes szüleid akik tudják, hogy se érettek nem vagytok még ehhez, se stabil egzisztenciátok nincs. Legyél hálás, hogy olyan helyen élsz egyáltalán, ahol ezt biztonságosan végre lehetett hajtani.
2018. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Tudom hogy most nagyon nehéz de hidd el hogy a szüleid a te érdekedet tartották szem előtt. Nem azért mert gonoszak hanem mert tudják mennyi lemondással és áldozattal jár egy kisbaba. Hogy milyen nehéz felnevelni egy gyereket 0 forintból végzettség munka lakás nélkül. Nagyon fiatal lehetsz még, előtted az élet előtted a jövő. Tanulj bulizz élj utána dolgozz épisd fel a jövődet hogy egyszer még tudj adni mindent a gyerekednek amit csak szeretnél. Egy baba hatalmas felelősség hidd el hogy most így volt a legjobb. Később megbántad volna ha azt kellett volna végig nézned ahogy nélkülözik miattad.
2018. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, ez úgy ahogy van hazugság, önigazolás.

1, Ha 14 év felett vagy (feltételezem) a terhességedről te döntesz, senkit se rángatnak be erőszakkal a műtőbe.

2, A párkapcsolatodról pláne te döntesz.

A barátod mindenesetre időben megmenekült egy olyan "pártól", akinek nem ér annyit se, hogy felvállalja érte a szüleivel a konfliktust.

2018. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Senkit nem kényszeríthetnek akarata ellenére abortuszra.

Valószínüleg olyan érveik voltak ami ellen te sem tudtál harcba szállni,hiszen tudtad,hogy igazak.Elhiszem,hogy fájdalmas,de ha csak nyomorogtatok volna akkor ez volt a helyes döntés.A szüleidre lőcsölni egy plusz gyerek eltartását viszont nem az.

2018. máj. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

Úgy hogy megtanulsz védekezni.


Amúgy olyan nincs hogy abortuszra kényszerítenek. Neked egyszerűen fontosabb volt a kényelmes kis életed mint a gyereket, te választottál úgyhogy ne hisztizz.

2018. máj. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

AZ abortusz MINDIG SAJÁT DÖNTÉS!


Nekem is volt 19 évesen, én döntöttem, nem bántam meg.

Itt is te döntöttél. Hogy a szüleiddel maradsz, és eltartatod magad velük továbbra is, vagy elköltözöl, és a barátoddal boldogultok valahogy, mert babátok születik.


Te a kényelmet választottad. Valóban piszok nehéz lett volna, de lehetett volna.


SZóval itt a saját döntésed kell feldolgoznod.

2018. máj. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Volt egy kérdés ahol a kérdező a szülei akarata ellenére megtartotta a babát akik erre kidobták. Ott is a kérdezőt szidták. Szóval ezen az oldalon teljesen mindegy mit írsz ki biztos lesz valaki aki beléd köt. Ha elveteted azért ha megtartod akkor meg azért.Ott az volt a baj hogy megtartotta a semmire, itt meg az hogy hagytad magad rávenni az abortuszra. Ki érti ezt? Akkor most melyik a helyes döntés. Nyomorra szülni, vagy elvetetni? Szembe szállni a szülőkkel és kiállni a gyerek mellett vagy fejet hajtani és egy jobb jövő reményében abortuszra menni? Kérdező idővel hidd el jobb lesz fel a fejjel!
2018. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!