Hogyan dolgozzam fel az abortuszt?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem volna ezt a kisbabát de a szüleim miatt el kellett vetetnem, szó szerint kényszeritve voltam lelki terrorba

Az tény, hogy a barátom nem tudta volna eltartani de lelkileg nagyon megviselt hogy meg se hallgattak csak rámkényszeritettek az akaratuk ráadásul a barátommal is megkellett szakitsam a kapcsolatot szintén miattuk.


2018. máj. 15. 22:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

10-es, NEM volt olyan kérdés :D Kamusztori, egy 45 vagy 55 éves pasas írta - vagy utóbb már annak hazudta magát a kérdező.


Kérdező: ab-ra NEM lehet senkit kényszeríteni.

2018. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
82 válasz után kiderül majd, hogy a kérdező az az 55 éves fószer, akire hivatkoztok. Provokátor, nem több. Mondjuk jobb, hogy itt teszi, nem pedig egy óvoda mellett mutogatja magát.
2018. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
4%
Akár kamu volt akár nem nem ez a lényeg. Hanem az hogy ott pontosan azért támadták a "kérdezőt" mert megtartotta a szülei akarata ellenére. Itt meg azért mert elvetette. Ez egy kicsit zavaros.
2018. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
#13, engem pl. nem különösebben érdekelnek a szülők, a két kérdés között (ha fiktív, ha nem) ott látom a döntő különbséget, hogy a másik kérdező a párja akarata ellenére vállalta volna be a gyereket, az itteni kérdező meg a párjával közös szándékukat - sőt magát a párkapcsolatát is - dobta el a "szülei" - valójában a saját gyávasága miatt.
2018. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
42%

"Tény hogy a barátom nem tudta volna eltartani"


Itt semmiféle jövőjép nem volt a párjával.

Nem tudjuk, hogy szülői szemmel esetleg volt-e probléma a fiúval: ha adott esetben egy ingyenélő, link alakról van szó, semmit nem veszített vele a kérdező.

Elvetettek egy terhességet és nem láttok már a vérben forgó szemeitekkel.

Mi az, hogy saját döntés? Elvárható-e egy fiatal kétségbeesett lánytól, hogy saját egzisztencia nélkül, szülői segítség nélkül felvállalja a gyereket? Tiszta betegek itt néhányan... Tudom tudom....mer' anyaotthon, meg gyes-gyed meg miegymás.... Ne zavarjon senkit, hogy micsoda mínusszal indul így ez a lány az életbe(igen, mivel még csak most áll a küszöbén)! A gyerekről nem is beszélve!

Mintha negatív dolog lenne a saját kényelmünk! Ez nem egy márkás cipő, hanem az élete, amit meg kell alapoznia ahhoz, hogy normálisan családot alapíthasson! És igenis, mindenki a kényelmes életre vágyik -csak sokan a sopábkodáson kívül semmit nem tesznek.

Kérdező. Nem mondom, hogy megértelek, mert én magam mentem volna ab-ra ilyen helyzetben. De azt hidd el, hogy a szüleid nem kitolni akartak veled -csak a módszer volt kicsit kemény. Hány éves vagy? Sokat segítene a tisztálnátásban. Mivel már megtörtént csak a jövőre konventrálhatsz. Nagyon szigorúan vigyázz, hogy ilyen többé ne forduljon elő, védekezz nagyon komolyan! Legyenek céljaid, hogy a jövőbeni gyerekednek mindent meg tudj adni! Ne úgy fogd föl, hogy most végeleg eldobtad. Csak váratod még, hogy akkor jöjjön, amikor minden szereteteddel tudsz rá koncentrálni, és megtettél érte mindent, hogy ne kelljen nélkülöznie. Hogy akkor jöhessen, amikor szívből várja anya-apa-nagyszülők.

Remélem jobban leszel!

2018. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Hogy akkor jöhessen, amikor szívből várja anya-apa-nagyszülők.


Már ha abortusz után képes lesz valaha teherbe esni:-D

2018. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%

Mert miért is ne lenne...? Ne remisztgessetek már itt az embereket, olyan minimális az eselye az ab utáni meddőségnek, hogy már szinte elhanyagolható szempont. Ritkán mint a fehér Holló, ám nehány nagyokos mégis ezzel akar mindenkit beetetni, hogy jó eséllyel meddő lesz..

Milyen érdekes a missed abosokat senki nem ijesztgetni és piszkálja ezzel, pedig maga az eljárás tök ugyanaz!

2018. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó, ebben tökéletesen igazad van. Ettől még a hátam közepére se kellene olyan lány, aki eltűri, hogy a párkapcsolatába mások döntsenek.
2018. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó: fel tudod-e azt fogni, hogy bizonyos életkorban a szülői nyomás alól lehetetlen kibújni? A párja nem tudja eltartani, tehát vagy ő maga is gyerek, vagy egy link senki. Nem mondom, hogy nincs felelőssége ebben az egészben a kérdezőnek, de nem olyan módon, mint ahogyan azt itt sokan felróják neki.
2018. máj. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
42%
"Utolsó: fel tudod-e azt fogni, hogy bizonyos életkorban a szülői nyomás alól lehetetlen kibújni?" - nem, mert ez egyszerűen nem igaz.
2018. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!