Hogy változhat meg valaki véleménye ennyire? El kell vetetnem, pedig tervezett baba volt.

Figyelt kérdés
Párom,mikor kiderült,hogy terhes vagyok,nagyon megijedt,hogy nem lesz pénzünk,stb. Azt sem engedte,hogy táppénzre menjek,pedig nehéz fizikai munkát végzek. Ma pedig annyira összevesztünk,hogy azt mondta,ő egyáltalán nem akarja ezt a babát. Egyedül nem tudom felnevelni,mit csináljak? :'(
2018. máj. 25. 18:21
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
59%
Sajnállak, nagyon nehéz ez a helyzet. Csak a magam nevében tudok nyilatkozni, de én nem lennék képes egy tervezett babát elvetetni. Valószínűleg nem tervezettet sem, de ha én akartam, és szándékosan tettem érte, hogy megfoganjon, akkor biztos nem.
2018. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
62%

A legtisztább az, ha elveteted, és kidobod a pasit.

Ne várj arra, hogy meggondolja magát, mert kifutsz az időből. És ha mégsem, akkor ott maradsz egy gyerekkel, akit nem tudsz felnevelni. Kinek lesz az jó?

Tanulsz az esetből, és legközelebb meg akkor vállalj gyereket, ha egyedül is helyt tudsz állni. Ilyen semmit érő pasikra nem érdemes alapozni...kivétel meg ritka.

2018. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
69%

Mi az, hogy hihetetlen ha valaki a pénz miatt veteti el a terhességet?? Miért szerinted miből lehet felnevelni egy gyereket, ha nem pénzből, áruld már el...Szeretetből nem fogsz pelenkat, babakocsit, baba ruhat, cumisuveget, kisagyat stb-t venni! Ez az egyik legfőbb ok sokaknál az abortuszra, hogy nincs pénzük, nem is értem eztán felháborodást.

Azt meg pláne nem, hogy valaki évtizedekkel ezelőtti helyzethez hasonlítja a jelenlegi helyzetet... Azért mert 30-40 evvel ezelőtt rosszabb helyzetbe is vállaltak gyereket, akkor ez párhuzamba állítható a mostani helyzettel és ezért kéne bárkinek is megtartania a gyereket, akire nincs pénze? Logikus..

2018. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
16%

13-as:

30 évvel ezelőtt 1988 volt, 40 éve meg 1978. Miről beszélsz? :))))

2018. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
52%
Azt nem írtad, hány évesek vagytok, mióta éltek együtt és milyen körülmények között. Ezt mindenki elfelejtette megkérdezni, tényleg csak a fröcsögés meg a lepontozás itt a legfontosabb. Pedig ezek fontosak a jövő szempontjából.
2018. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
52%
Válaszolók, ez elvileg egy TERVEZETT gyerek lenne! Pláne 9-nek szól, a nagy döntéspártinak aki lebunkózza a válaszolókat. A kérdező és a pasasa egyik kutya másik eb! Az egyik nem akarja mégsem, a másik meg jóóól megtervezte de az eltartást a pasitól várta volna ezek szerint. Erre mit lehet mondani, hogy gondolják át? Mégis minek, amikor már a megfoganását is oly' jól "átgondolták"?! Már bocsi 9 de itt két felelőtlenről beszélünk! Megérdemlik egymást.
2018. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk arról beszélek, amire a kedves 7-es válaszadó hivatkozott itt, miszerint 40 evvel ezelőtt rosszabb helyzetbe is vállaltak gyereket, én csak erre reagáltam... Olvass mielőtt másoknak szólsz be!!
2018. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
9 hetes vagyok,és már 30 évesek. Nem együtt élünk,szülőknél,most készül a lakás,ahova költöztünk volna. Azt hittük ebben a korban nehezebben fog összejönni,ő pár hónappal későbbre szerette volna,amikor már bent lakunk a lakásban.
2018. máj. 25. 19:02
 19/34 anonim ***** válasza:
58%

Erre mit lehet mondani?

1. Nem vállalok gyereket olyannal, akivel egy percet sem éltem együtt.

2. Leégne a bőr a képemről, ha 30 évesen nem tudnék egyedül vállalni egy gyereket, anyagi okokból.

3. Ha hónapokkal később jöhet, akkor hónapokkal később próbálkozunk. Nem törvényszerű, hogy évekig nem sikerül.


Vetesd el. Ennyi. Nem kell hozzá senki engedélye.

A kapcsolatodnak meg befellegzett. Akár megtartod, akár nem.

2018. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
74%

Együtt se éltek, de próbálkoztok. Az igen. Nem akarlak bántani, mert van elég bajod, de baromi átgondolatlan, felelőtlen dolog volt ez.

És most amúgy most mi a terv? Elveteted a babát, és? Legalább kirúgod ezt a nyomorultat utána, vagy vígan beköltözöl vele a lakásba, és majd pár hónap múlva boldogan teherbe esel tőle újra, mert akkor már alkalmas?

2018. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!