Hogy változhat meg valaki véleménye ennyire? El kell vetetnem, pedig tervezett baba volt.

Figyelt kérdés
Párom,mikor kiderült,hogy terhes vagyok,nagyon megijedt,hogy nem lesz pénzünk,stb. Azt sem engedte,hogy táppénzre menjek,pedig nehéz fizikai munkát végzek. Ma pedig annyira összevesztünk,hogy azt mondta,ő egyáltalán nem akarja ezt a babát. Egyedül nem tudom felnevelni,mit csináljak? :'(
2018. máj. 25. 18:21
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
A nyomorulttal már szakitottam. Együtt lakunk kb 7-ből 4-5 napot,csak nem a saját lakásunkban,hanem hol itt,hol az ő szüleinél. Anyagilag fel tudnám nevelni,lehet,hogy nem lennénk gazdagok,de nem is éhezne. Viszont a szüleim nyakára mégsem hozhatom. De elvetetni sem akarom.
2018. máj. 25. 19:17
 22/34 anonim ***** válasza:
39%
2018 május 25. Fogadok bármibe, ezt is lefogják pontozni. Itt nem is az érdekes, mond e valaki valamit, automatikusan nyomják a barmok.
2018. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
62%

Ha akarod a babát, akkor tartsd meg!

Beszélj a szüleiddel, hogy mi a pálya, tudnak-e támogatni, miben és milyen mértékben. Az is hatalmas segítség, ha vállalják majd, amikor beteg! Vagy hozzák-viszik bölcsibe. Gondolom, (lassan) nyugdíjas korúak.

Megbeszéled azt is, hogy ideiglenesen leszel a "nyakukon". Sok egyedülálló anya van, aki megáll a maga lábán, átlagkeresetből is.

A lakás közös lett volna? Van benne pénzed? Keress ügyvédet, és pereld ki az "apából". Ahogy a gyerektartást is.

Még az is lehet, hogy lehiggad, és idővel térden csúszva kér bocsánatot, de erre ne alapozz.

Felnőtt nő vagy. Anya vagy. Viselkedj is úgy! Akkor is ezt kéne tenned, ha 12 hetes lennél, és már nem lenne választásod.

2018. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
45%

Tervezett gyerek a csávód meg azon ijedt meg, hogy nem lesz pénz??? Tervezett gyereknél??

😁

Kamuka

2018. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
79%
😂 😂 1 órája még el sem tudtad tartani egyedül, most meg már szakítottál is... Két komment között?? 😀
2018. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
80%

Ha ez a kérdés nem kamu(szerintem az) akkor egyrészt rossz a kommunikáció kettőtök között és mindketten gyermetegek vagytok sem a kapcsolatotok sem ti nem álltok kész egy babára.Miert írom ezt? Mert ha tervezett baba akkor nem 2-6honapon múlik hogy ideális e a helyzet,van hol laknotok.Akar a te akár az ő szüleinél,ha fel évvel később lesz bekoltozve mi történik? Összedől a ház?Ha már a baba érkezése előtt képesek vagytok az első buckanal külön menni és szakítani milyen lehet az a kapcsolat? Minek kellett ilyen bizonytalan lábakon álló kapcsolatban babát tervezni? És 30 éves nőként első reakció, hogy el kell vetetni mert nem tudom egyedül felnevelni miközben otthon szuloknel laksz így minimum egy szobád van és ziher hogy a szüleid nem pont most tennének ki.Nonszensz...

De komolyan semmi realitása ennek a történetnek, szerintem fikció 😂

2018. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanaz a kérdező, mint a meghalt a férjem 3hete és a gyerektartàsos kérdésnél. Szerintem. Mindről ordít, hogy egy unatkozó tini rakta ki.
2018. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
41%

Akartam én s írni, de már annyira unom. Igaza van a sajtnak, csak a lepontozásról szól az egész.

ssaa szokta csinálni, család és emberek rovatban

2018. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit,és nem volt eddig másik kérdésem. Tegnap,a kérdés kiírása előtt vesztünk össze,és egész este írogatta,hogy vetessük el... Próbálom vele megbeszélni a dolgokat,talán sikerül,az biztos,hogy nem fogom elvetetni.
2018. máj. 26. 15:12
 30/34 anonim ***** válasza:
41%

" Próbálom vele megbeszélni a dolgokat,talán sikerül,az biztos,hogy nem fogom elvetetni." - Kérdező, a megbeszélés nem azt jelenti, hogy te ráerőszakolod a saját akaratod, ahogy azt se, hogy ő erőszakolja rád a sajátját. Közösen kellene átgondolni a pro és kontra érveket, és jutni valamire... ez a megbeszélés.

Az meg vitathatatlanul egy ritka ostoba tervezés volt, ami pont a költözés/lakberendezés idejére hagyja egyedül a teendőkkel az egyik felet, és von el egy fél fizetést...

2018. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!