Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Még beleférne az időbe az...

Még beleférne az időbe az abortusz?

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok esve. 18 éves vagyok, és arra gyanakszom hogy teherbe estem, pedig védekeztünk. Az utóbbi két hónapban mindig késve jött meg, és csak barnás folyásom volt. Az elsőnél még nem gondoltam semmi komolyra, de most már nagyon megijedtem. Ha tényleg terhes vagyok, akkor most 9 hetes az embrió. Holnapután megyek nőgyógyászhoz, mennyi az esélye annak hogy az egész procedúra lezajlik a 12. hétig? Egyenesen rettegek hogy mi lesz ha kicsúszunk az időből, én azt nem élem túl. Meg egyáltalán mit fog szólni az orvos, ilyenkor hogyan kezelik az embert, mit gondolnak róla?

Nagyon köszönöm a segítséget előre is. Napok óta aludni sem tudok rendesen, nyakamon a szóbeli érettségi és arra sem tudok koncentrálni.


2018. máj. 28. 01:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Mi lenne, ha első körben csinálnál egy tesztet?
2018. máj. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tudnám úgy megcsinálni hogy anyám ne szerezzen róla tudomást. Mindig átkutatja a cuccaimat, mindig mindenről tudni akar. Nem vicc. A nőgyógyászhoz el tudok úgy menni hogy hazudok valamit.
2018. máj. 28. 01:27
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Hogyne tudnad. Elmesz a DM- be , veszel egy tesztet aztan benesz a McDonald'sba es rapisilsz. Aztan bedobod a kukaba.
2018. máj. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Jó, akkor tételezzük fel hogy pozitív lesz. Ez esetben mi a válasz a kérdésre?

Köszi amúgy, nem akarok bunkózni, csak tényleg ideges vagyok.

2018. máj. 28. 01:53
 5/21 anonim ***** válasza:
39%

Epphogy.

Betoltotted a 18 at ?

2018. máj. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen
2018. máj. 28. 02:05
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom ilyenkor tempósabbra veszik a dolgokat.


De tényleg tesztelj, lehet hogy tök feleslegesen stresszelsz. Védekeztetek?

2018. máj. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Egy tesztet lőjj már el,mielőtt így bepánikolsz...
2018. máj. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Igen vagyel tesztet es csinald meg valahol majd dobd ki. Ennyi
2018. máj. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha védekeztetek(nem megszakítás) és egy percre se tette be gumi nélkül, valamint körültekintően használtad a gyógyszert, akkor minimális a terhesség esélye. Csak itt gyakorin esik teherbe rendes védekezés mellett az abortuszosok 85%-a.A valóságban erre nagyon kevés az esély.
2018. máj. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!