Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Még beleférne az időbe az...

Még beleférne az időbe az abortusz?

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok esve. 18 éves vagyok, és arra gyanakszom hogy teherbe estem, pedig védekeztünk. Az utóbbi két hónapban mindig késve jött meg, és csak barnás folyásom volt. Az elsőnél még nem gondoltam semmi komolyra, de most már nagyon megijedtem. Ha tényleg terhes vagyok, akkor most 9 hetes az embrió. Holnapután megyek nőgyógyászhoz, mennyi az esélye annak hogy az egész procedúra lezajlik a 12. hétig? Egyenesen rettegek hogy mi lesz ha kicsúszunk az időből, én azt nem élem túl. Meg egyáltalán mit fog szólni az orvos, ilyenkor hogyan kezelik az embert, mit gondolnak róla?

Nagyon köszönöm a segítséget előre is. Napok óta aludni sem tudok rendesen, nyakamon a szóbeli érettségi és arra sem tudok koncentrálni.


2018. máj. 28. 01:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

Mi alapján számoltad a 9 hetet?


Tökmindegy az együttlét napja, a doki az utolsó menstruációtól fogja számítani..


Lehet, hogy nem 9, hanem 11 hetes vagy.


Ebben az esetben sem kell aggódnod, 4 nap az egész, pénteken már műthetnek.

2018. máj. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó sokban igazat ír, de 4 nap nem tudom, hogy bele fér-e. A családvédelemnél 2x kell megjelenni 3 nap különbséggel(!), plusz laborba kell menni, altatós dokihoz, majd ha mindez megvan befizetni a majd' 40ezer forintot. Szóval elég húzós lesz, ha tényleg terhes vagy.
2018. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire pánikolni vaktában teljesen felesleges. Vegyél egy tesztet és valahol pisilj rá. Suli után megveszed, (DM, Rossmann, patika, párszáz forintért is kapsz) és valahol elmész WC-re, (meki, kávézó, mezei "SZTK", minden szakrendelőben van toalett, ne mondd már, hogy sehova nem bírsz bemenni, vagy a könyvtárban, egyúttal egy relaxációs technikákat tartalmazó könyvet is kikölcsönözhetnél, jól fog jönni máskor is). Mindez megvan fél óra alatt és megnyugodhatsz, ha negatív. Persze ettől még jó, ha lát orvos, de nem kell parázni feleslegesen. Amúgy meg a nőgyógyász eligazít a protokollról, ha mégis terhes lennél, nem vagy elkésve, de valószínűleg rendes védekezés mellett szó sincsen erről. Egy tesztet meg tényleg csinálj, kizárt dolog, hogy nem bírod megoldani.
2018. máj. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Azért írd majd meg, hogy terhes vagy-e vagy sem.
2018. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
Teszteltél?
2018. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Hihetetlen hogy a szexhez már elèg èrett vagy (meg gondolom a védekezés nèlkülihez is) de hogy hogy csinálj meg egy tesztet anèlkül higy anyukád megtudná ahhoz meg tök èletkèptelen. Dm, Rossmann, gyógyszertár hazafelè a suliból, valahol lepisiled, kidobod. Annyira nem nehezen kivitelezhető...
2018. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de tényleg elég nevetséges, hogy itt pánikolsz meg azon gondolkodsz, vajon kifutsz-e az időből, de még azt sem nézted meg, hogy terhes vagy-e.

Miből tart elmenni egy DM-be és venni egy tesztet? Még a suli WC-ben is meg tudnád csinálni, nem kell anyád orrára kötni.

Amúgy ha valóban 9 hetes lennél, simán beleférne. De nem értem mi alapján jutottál a 9 hétre, ha késve is jött, csak barnázás volt..


Egy csomó felesleges idegeskedéstől kímélnéd meg magad, ha vennél végre egy tesztet.

2018. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
96%
Ezt nem hiszem el, hogy nem tudsz megvenni egy kva tesztet és megcsinálni a suli wc-jében vagy bárhol, ennyire ne legyetek már szerencsétlenek!
2018. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem kamu, miért nem jelentkezik?
2018. máj. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18%
Miután elment a nőgyógyászhoz, gondolom vele beszélte meg a továbbiakat...
2018. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!