Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyibe kerűl egy abortusz...

Mennyibe kerűl egy abortusz végrehajtása?

Figyelt kérdés
2018. jún. 22. 02:09
1 2 3
 21/26 mikogabi1223 ***** válasza:
5%

:D :D szerintetek nem szégyen piszkálni egy kismamát?😂annyira szánalmas

És aki annyira nagynak érzi magát az írja le a gondolatát privátba is!

:)

2018. júl. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

21

VÁLASZOLNI senkinek sem szégyen, kiscsillag.

2018. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Itt egyedül te vagy a szánalmas, te aki arra vered itt magad, hogy 16 évesen sikerült felcsináltatod magad valakivel, aki azóta szépen le is lépett és itt terjeszted az igét, hogy mennyire tisztelendő és becsülendő a te példád, mert te bizony megtartod, csak épp semmi becsülendő nincs önmagában abban, hogy valaki gyereket szül, arra még a leghülyébb nő is képes, abban meg pláne nincs, hogy szüleid nyakára szülsz, meg az adófizetők pénzére és büszkélkedsz vele, hogy húú neked milyen juttatások fognak járni. Hányinger vagy, előre sajnálom szerencsétlen gyereket, hogy ilyen agyhalott anyja lesz, aztán majd őt is arra neveled, hogy nyugodtan csináltassa fel magát, hisz úgyis vannak juttatások.. :D

Amúgy az összes neked címzett hsz totálisan jogos és igaz, és nem értem hogy az összefüggést aközött, hogy te "kismama" vagy és kommentek között. Talán azért mert bekaptad a legyet neked már nem lehet semmit mondani, mert bürhühü hát te kismama vagy? :D

2018. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 mikogabi1223 ***** válasza:
4%

Vicces hogy fel vagytok háborodva!

Szerintem meg az a szégyen ha valaki felcsináltatta magát és inkább megöli a bakit! ;) én legalább vállalom a következményeket! És ti nektek nem kell elfpgadnotok a döntésem és nekem nem kell mellreszívni, mivel semmivel sem vagytok többek és jobbak mint én :) de ez a mai hozzáállás: ha egy kiskorú terhes már egy k**a, igaz? A nagymamám idejében ez nem volt szokás, igaz!

Mamám 17 évesen szülte meg anyukám nővérét! Mégsem tört ki a forradalom :D

2018. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

24

A felelősséget itt egyedül anyádék vállalják, akik eltartanak/nevelnek téged meg a gyerekedet is ezentúl.


Anyád is 17 évesen szült? Nem mondtad, hogy nálatok családi hagyomány juttatásokra, tizenévesen szülni.

2018. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

"mivel semmivel sem vagytok többek és jobbak mint én :)"


Édesem, nagy összegben lefogadom, hogy ez nem így van. Pl. én nem szültem anyámék nyakára, 8 általánossal egy futó kapcsolatból egy gyereket, hogy aztán számolgassam, mennyi pénzt vehetek ki más adójából.


Csitri vagy és gyereket szülsz.

2018. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!