Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kiesett a méhszájtágító...

Kiesett a méhszájtágító pálcika, este. Így nem műtenek reggel?

Figyelt kérdés
Ma dél körül felhelyezték a méhszáj tagito pálcikát. De ki esett pár perce, szóltam a nővérnek de flegmán válaszolva, annyit mondott nem tudnak most ezzel mit csinálni, feküdjek vissza.Nem mertem többet kérdezni. Így is megműtenek reggel?

2018. jún. 25. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom szerintem ha nem tágultál ki rendesen akkor nem és tesznek fel másikat. De mi az hogy nem tudnak mit kezdeni vele?
2018. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nah mi lett?
2018. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Függetlenül attól, hogy most mi lett, ne legyél már ilyen nyámnyila. Ameddig kioktatott arról, hogy milyen rettentő elfoglalt, annyi idő alatt normálisan is válaszolhatott volna. Ilyenkor állj ki magadért!
2018. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!