Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 26. napján reggel...

A ciklus 26. napján reggel teszteltem és nagyon nem volt időm sokáig nézegetni elsőre negatívnak tűnt, de délután véletlenül megláttam és most mintha látnék rajta egy második csíkot is. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Tudsz képet mutatni? :)
2018. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kétesélyes. Időn túl nem értékelhető a teszt eredménye.

Csinálj egy másikat, és lehetőleg nézd meg a használati útmutató szerinti időn belül

2018. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem holnap csinálj egy másikat, mert ez így már érvénytelen.. De amúgy nekem pont igy volt, másnapi teszten már erősebb volt időn belül a második csík.
2018. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
próbálom feltölteni, de nem sikerül :(
2018. jún. 25. 17:51
 5/16 A kérdező kommentje:
2018. jún. 25. 18:00
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a baj, hogy nincs színe a második csíknak, így negatívnak mondanám. Ha terhes vagy, holnap szerintem erősödni fog, ha a HCG miatt jelent meg a második vonal.
2018. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Holnap csinálok másikat, remélem igazad lesz és erősebb is lesz, amúgy a kép egy nappal később készült, kitudja lehet így még halványabb, mint eredetileg ahogy tegnap délután megláttam.
2018. jún. 25. 18:29
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Időn túl nem nézegetünk tesztet, mert nem értékelhető. Minden használati utasításban le van írva, hogy adott időn belül értékelhető, azután, se eltűnő, se megjelenő csík nem számít.

A házi vizeletes teszteknek az a lényege, hogy szabad szemmel laikusok is leolvashatják. Nem kell hozzá képet szerkeszteni, meg negatívba tenni...


Ez a teszt jelenlegi formában értékelhetetlen.


Szerintem ne holnap csinálj újat, hanem két nap múlva. Ha pozitív lesz, akkor addigra szép pozitív lesz és eloszlik minden kétséged.

2018. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Ez pozitív :)0nagyon jó szemem van hozzá :)
2018. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem halvany pozi. Rozsaszinunek latom.

Irj majd milyen a holnapi

2018. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!