Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Volt valakinek Győrben abortus...

Volt valakinek Győrben abortusza itt?

Figyelt kérdés

Milyenek voltak a dokik a noverek? A vedono?

Holnap megyek a védőnőhöz a legroszabbra számítok. Mivel felelőtlenségünk miatt kerültünk ilyen helyzetbe.


2018. júl. 3. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
A védőnőnek mi köze ehhez? Próbálja megmenteni a magzatot?
2018. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Első nem, kétszer kell menni hozzá elbeszélgetésre abortusz előtt.
2018. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Így van elbeszélgetés.
2018. júl. 3. 20:51
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

A védőnőnek kötelező elmondania hogy az abortuszon kívül milyen egyéb lehetőségeid vannak, de ennyi. Biztos van köztük is néhány vérengző fajta, de ha véletlen ilyet fogsz ki, ne hagy magad alázni. Nem azért van ott hogy okítson meg ítélkezzen, hanem hogy segítsen.

De ha ennyire félsz, akkor ne mond meg mi történt, csak kamuzz valamit. Nem a bíróságra mész eskü alatt vallani.

2018. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Mindenki nagyon kedves volt velem.

Mikor a tagitott raktak fel az nekem nagyon fajt,a noverke kedvesen simogatta a kezem kozben.

Az orvost kerdeztem mielott betoltak a mutobe,hogy a tagitot ugye mar csak altatas utan veszik ki,es o is nagyon kedvesen valaszolt.

Mikor felkeltem akkor tanulok ultek az agyam mellet es vigasztaltak.nagyon sirtam,mar almomban is.

Nekem mar volt ket gyerkocom,es igazabol en szerettem volna azt a babat is,de nem tarthattam meg.igy engem nagyon megviselt lelkileg,hogy tudom mirol "mondok le".

De tenyleg senkire egy szavam nem lehet.

Kitartas neked...

2018. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2%
4es mert szerinted el is hiszi:-D Olyan mint ez az oldal, mikor már napi 10. abortuszos jön azzal hogy de ő igenis helyes fogamzásgátlás mellett lesz terhes, azt se hiszik már el amit kérdeznek. A csvsz védőnők sem hülyék, rengeteg felelőtlen embert láttak már.
2018. júl. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Most őszintén, kit érdekel, hogy elhiszi-e? Aki eldöntött a dologban, nincs kérdése, nincs szüksége információra, annak egyszerűen túl kell esni a beszélgetésen, mint a náthán.
2018. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3%
A védőnők nagyon sok mindent láttak. Az én védőnőm anyukám lehetne korban , nem is bánom ,hogy ennyi idős, mert mindent tud és mindenben tanácsol -nem fél megmondani a dolgokat. A védőnő szerepe az, hogy legelsősorban a magzatot védje, és az anyát.
2018. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell aggódni kérdező, nekik az a dolguk, hogy normálisan végezzék a munkájukat. Igen a védőnőnek IS az a feladata, hogy az ember döntését TISZTELETBEN tartva mondja el, amit el kell mondania, nem számonkérően és bunkózva kell azt megtennie és ha véletlenül egy ilyen tahó fajtát fogsz ki, tedd szépen helyre, ne hagyd hogy kioktasson és megalázva beszéljen veled. Ugyanis ahhoz semmi joga!
2018. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4%
Tényleg nem kell "bunkó"-nak lenni ahhoz, hogy valakinek véleménye legyen. Ha egy ember, pl a kérdező, érzi, hogy felelőtlenek voltak a párjával, akkor ezt tudja. A védőnők is emberek és valamelyik jobban, másik kevésbé mondja meg a véleményét. Az, hogy manapság már semmi nem szent és a dolgát sem végezheti egy szakember, az az emberekről mond el sokat.
2018. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!