Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 18 alatt mindkét szülő aláírás...

18 alatt mindkét szülő aláírása szükséges ahhoz, hogy elvégezzék az abortuszt? Mi a menete? Végezheti a saját orvosom?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok 18 (ősszel töltöm be), viszont terhes lettem. Ilyenkor ugye elég, ha az egyik szülő tud róla és aláírja a papírokat? Mindenhol jelen kell lennie? Vagy elég, ha aláírja?


Továbbá, az abortuszt ugye elvégezheti a saját orvosom? Nem szeretnék idegenhez kerülni, aki ki tudja, milyen orvos... (sajnos elég sok rosszat lehet hallani)


2018. júl. 14. 12:32
1 2
 11/12 anonim válasza:
18%
Utolso: gondolom akkor eltudod fogadni a feltevést ha rólad is így gondolkodtak volna a szüleid.. Ha nem kellesz csak kikapartatlak.
2018. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
87%
#11, oszt miért ne tudnám... ha hiszed, ha nem, embrióként én is csak egy embrió voltam, és nem több.
2018. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!