Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Érdekelne hogy mostanság,...

Érdekelne hogy mostanság, hogy működik pontosan egy terhesség megszakítás. Igazaból hallottam mindenfélét hogy már nem is altatnak stb. ez igaz?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 16:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
10%

Ez a link egy olyan oldalra vezet, ahol olyan szervezetek elérhetőségei vannak feltüntetve, amelyek kifejezetten krízis terhesség esetén segítenek. Akár dönteni is. Meg másban is.


[link]

2018. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
78%
#21, ezekből melyik is segít SZABADON dönteni?
2018. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
83%
21-es te alapból vagy ilyen agyhalott vagy valaki segít?! Abban, hogy a kérdező NEM fogja megtartani és már DÖNTÖTT, melyik rész nem világos....? Ennyire sötét embereket...!
2018. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Ma lett volna a mutet nem... hirtelen annyi minden feljott bennem, sirtam sajnaltam a picit nagyon!

Es vegul ugy dontottem hogy megtartom!

Kicsit most ugy erzem rosszul tettem anyukam es apukam is azt mondja fiatal vagyok es hogy ezzel meg varni kellett volna... a baratom normalis volt... de erzem hogy nem birom itt mellette... mellesleg mar a csaladja is kibirhatatlan!

Szoval ez a helyzet!...

Inkabb felnevelnem egyedul... de hogyan?😔

2018. aug. 2. 12:54
 25/33 anonim ***** válasza:
80%

Hogyan, Kérdező... majd úgy, hogy kihasználsz mindenkit maximálisan a környezetedből, élén a barátoddal - "a baratom normalis volt... de erzem hogy nem birom itt mellette..." - akit nem is szeretsz. De ettől még nyugodtan, gátlástalanul a nyakába vágsz egy életidőnyi (de minimum 18 évnyi) kötelességet és felelősséget...

Legalább annyi gerinc volt benned, hogy elmondtad már neki is, hogy nem vele képzeled az életed?Vagy ezt az infót megtartod magadnak bőven a 12. hét utánra... "mert a kicsike babám"...

2018. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
18%
Ha más lehetőség nem lesz, inkább add örökbe.
2018. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
81%

Hogyne,előző, majd ha a gyerek apja is hozzájárul:) De, ha van egy csöpp esze, bead egy apaságit (akár holnap) és onnantól kezdve ez ugye nem csak a a kedves kérdező döntése... tudod, nagy összegben fogadnék, hogy azt "elfelejtette" közölni vele a spamterjesztő "életvédő" csapat, hogy az abortuszról lemondással az utolsó olyan döntésről mond le, amit önállóan meghozhat, innentől majd szépen csinálja azt, amit megengednek neki az otthoniak, a gyerek apja, ipam-napam, az állam, az "életvédők"...meg mindenki, akitől függő helyzetbe került.

De hát mindenki önmaga sorsának pogácsa...

2018. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Most mar muszaj leirnom... de nem ertem mik ezek a kommentek igen a sajat eletem azt csinalok vele amit akarok de olyan ember aki nem ismer es nem ismeri az elettortenetem minek kommentel feleslegesen?

Ilyen ez a vilag...

Es mielott baj lenne az utolso kommenteloknek nem nekik irtam az elozo hozzaszolasomat hanem azoknak akik figyelemmel kisertek a beszelgetest probaltak segiteni...

2018. aug. 2. 17:06
 29/33 anonim ***** válasza:
21%
Annyira örülök!!!! Már próbálom is szervezni a segítséget. Amint tudok konkrétumot, írok privátban. Írtam már neked itt is meg privátban is, majd ott írok. Tojd le magasról a gyűlölködő kommentelőket, sosem lesznek olyan bátrak, mint Te, és sajnos nincs bennük annyi szeretet,hogy felismerjék, hogy a megszületetelen ember is ember. Szóval igyekszem intézkedni. Bátorság!!
2018. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
76%

" sosem lesznek olyan bátrak, mint Te," - khmmm... más emberek kihasználásához nem bátorság kell, hanem másféle készségek... (hogy finom legyek)

Kérdező, én is figyelemmel kísértem a kérdést, írtam már eddig is, és szívesen segítek bármilyen TISZTESSÉGES dologban. Más kihasználásában természetesen nem, de erre vannak itt más aspiránsok:(

2018. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!