Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A kórházból a beavatkozás...

A kórházból a beavatkozás után hazajöhetek? Saját felelősségre?

Figyelt kérdés
Nem szeretném a kórházban tölteni az éjszakát, még alapítványi szobában sem. Sokkal jobban tudok pihenni itthon, nem szeretnék a kórházban maradni.
2018. júl. 28. 10:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Persze, azt csinalsz amit akarsz.,
2018. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Én voltam egy szobában egy olyan csajjal, akinek elment a babája, és ki kellett venniük, hogy szépen fogalmazzak. Nem fogták bent éjjelre, hazamehetett késő délután, olyan 6 óra körül. Igaz, abban az is benne volt, hogy a papírmunkával tötymörögtek.
2018. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ambuláns műtét, a postoperatív megfigyelés után ha nincsen semmi gond, mindenkit elengednek. Nekem missed ab volt pár éve, mivel már szültem, tágítani sem kellett, aznap reggel hétre kellett bemennem és a saját lábamon 2 előtt már ki is jöttem (ez a SOTE I-en történt).
2018. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Senki nem alszik ott a műtét utáni éjszaka, ha nincs, panasz.
2018. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
persze. Senkit nem érdekel mit csinálsz.
2018. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat. :)

Csak anyukám mondta, hogy lehet egy éjszakát bent kell tölteni, de ezek szerint nem.

2018. júl. 28. 16:45
 7/21 anonim ***** válasza:
13%
És ne haragudj a kérdésért, de azon elgondolkodtál már, hogy igazából mit jelent az abortusz? Hogy most az első gyereked életét készülsz kioltani?
2018. júl. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, az utóbbi napokban elég sokat gondolkoztam azon, mi lenne a legjobb döntés... Tudom, hogy ez nehéz, és nem lesz könnyű. Viszont az életem jelenleg nem alkalmas arra, hogy gyereket neveljek. Fontosabb az, hogy felépítsek egy biztos életet, normális jövővel.
2018. júl. 28. 17:10
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha még nem szültél, akkor kórháztól függően lehet hogy bent kell töltened egy éjszakát, de azt műtét előtt és nem utána.
2018. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Igen úgy van ahogy az utoldó írja, aki nem szűlt hüvelyi úton (ha császárral akkor is) annak a tágítás miatt be kell feküdnie a műtét ekötti este.
2018. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!