Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Muszáj a kórházban maradni?...

Muszáj a kórházban maradni? Saját felelősségre hazajöhetek?

Figyelt kérdés

Sajnos abortuszom lesz, és ahogy olvastam, az a szabály, hogy egy éjszakát bent kell tölteni.


Ez mindenhol így van?

Vagy esetleg saját felelősségre eljöhetek a kórházból? (nem szívesen maradnék ott éjszakára)


2017. dec. 16. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Elozo este fektetnek be általában. Mert fel kell rakni a tagitot,es utana reggel/delelott mutenek. Nem mindenhol van igy de a korhazak 90%a igy csinalja. Szóval valszeg nem tudod megúszni. Par oraval mutet utan eljohetsz(4-5ora).
2017. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ,hogy szültél-e már.

Ahogy az első is mondta, a bentmaradás a tágító miatt szükséges.

2017. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem szültél még, akkor azért kell bent maradni éjszakára, mert este rakják fel a tágítót. Ha szültél már hüvelyi úton, akkor reggel befekszel, este hazamész.
2017. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, én ugyan szültem már de császárral, úgy tudom az nem számít. Nálunk úgy van, hogy műtét alatt tágítanak altatasban, így nekem reggel kellett bemennem, délután már jöhettem haza.
2017. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyik ismerősömbek is csak reggel kellett be mennie és délután jöhetett is haza
2017. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem kórháza valogatja. En nem szültem mégis aznap reggel 7kor kellett bemennem. 9korul megkaptam a tagitot es del korul kerültem sorra utolsóként. Aztán délután 4 korul hazamehettem. A műtét után szoktak javasolni hogy 1 éjszakát ott kell maradni, de ha úgy gondolod hogy jól vagy stb akkor haza lehet menni saját felelősségre aznap is.


Viszont ha belazasodnal akkor azonnal vissza kell menni.

2017. dec. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Most azért kellett lepontozni, mert reggel mentem, este jöttem?! Hétfőn volt missed abom, csak emlékszem ra...
2017. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ha nincs semmi komplikáció, nyugodtan hazamehetsz néhány órával a beavatkozás után.
2017. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Èn se szültem ès reggel 7re kellett menni 9fele megkaptam a tàgìtòt aminek 2òrát kellett bent lennie èpo hogy letelt a 2 òra vittek is fèl12re màr kèsz is voltam dèlutàn 4 körül hazaengedtek


Szerintem règebben volt hogy előtte egy nappal tettèk fel a tàgitot manapsàg màr aznap ès elèg ha 2 òràt ott van

2017. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk az egynapos sebészeten úgy működött, hogy reggel bementem, felrakták a lamináriát, délután már hazaengedtek.

Nekem előtte 6 évvel volt császáros szülésem.

2017. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!