Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akinek volt abortusza (akár...

Akinek volt abortusza (akár több is), hogyan befolyásolta a későbbi terhességet?

Figyelt kérdés
Okozott-e vetélést, esetleg koraszülést?
2018. szept. 12. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Személyszerint nincs tapasztalatom, viszont egy jó ismerősöm 2-szer vetetett, 3dik teherbeesésnél már volt egy jól működő kapcsolata így megtartotta. 2napja született meg az egészséges kislánya 41.dik hétre 😊
2018. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

19 évesen volt abortuszom, 28 évesen szültem tervezettem.

Tökéletesen egészséges, problémamentes terhességem volt, 37. hétig dolgoztam pultosként.

39-3-ra született a fiam 10/10-es apgarral. Szülés is hüvelyi úton történt, mindenféle komplikáció nélkül.

2018. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire nem befolyásolta. 3 gyerekem született végül, teljesen egészségesen, időre.
2018. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Nekem sosem lesz abortuszom, nem lennék képes ezt tenni a gyerekemmel, de több embert is ismerek akinek volt, van akinek három abortusza is volt és egészséges gyereke született, de olyat is akinek egy volt és utána nem tudott teherbe esni.
2018. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Egy orvos írását olvastam a neten miszerint abortusz után 5 évig ne akarjon senki gyereket utána már elvileg nincs ilyen kockázat
2018. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Szia. Egy missed Ab. egy abortusz után elsőre teherbe estem. Ne aggódj.
2018. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az abortusz közben nem történik semmi hiba és teljesen ép marad a méh akkor elvileg semmi akadálya nincs.
2018. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!