Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 37 évesen, védekezés mellett...

37 évesen, védekezés mellett estem teherbe. Jelenleg 8 hetes terhes vagyok és sajnos nem tudom vállalni a babát. Volt olyan, aki ennyi idősen megszakította az első terhességét, de utána a későbbiekben sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 00:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
77%
Persze, ráérsz 50 évesen is, nem kell elkapkodni.
2018. márc. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
60%
Vállald!
2018. márc. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
76%

Ismerek olyat aki kb ennyi idősen elvetette az elsőt 2honappal kesobbi babát megtartotta.

Ha szeretnél babát valaha vallald.Nem lesz fiatalabb a tested,az esélyed romlanak a műtéttel és az évek múlásával.

2018. márc. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
73%
Én a helyedben biztos nem vetetném el. Ezek után lehet már nem sok esélyed lesz, de akkor már hiába bánod.
2018. márc. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
77%
Egy gyereket 18 évig (minimum) kell nevelni. Szerinted az alatt végig ideálisak lesznek a körülmények? 37 év alatt vagy sikerült felkészülnöd legalább részben, vagy soha nem is fog sikerülni
2018. márc. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
67%

Veled egy idős vagyok. Nem tudok elképzelni olyan körülményt, hogy ne tudjam vállalni. Nem vagy már tini, aki előtt ott az érettségi meg az egész élet.

Voltak nehezebb időszakok, neveltem a gyerekeim egyedül is, válás után. De akkor is tudtam róluk gondoskodni.

Egyedül akkor nem vállalnék egy meglepetés babát, ha a terhesség komolyan veszélyezteti az életemet. Még a meglévőket fel kell nevelnem.

De ebben az esetben úgyse lenne soha. :(

2018. márc. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagyok abortusz ellenes,meg azt csinál mindenki amit akar,de komolyan ne már...


26 voltam mikor egy egy korházi kezelés után kopogott a lányunk, az volt a döntési elvünk, mostmár férjemmel, hogy igaz akkor eszünkbe se jutott még a gyerek,de azért 30 körül majd biztos eszünkbe jutott volna, megtartjuk.

Soha egy percét nem bántam meg,söt azota 3 van, ha nem az éhhalál szélén állsz egy két év miatt ne dobd el.



Rengeteg örömöd és könnyed lesz benne

2018. márc. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:
68%
Hát, én vállalnám, nem vagy már fiatal, nem sok esély van rá hogy ha eddig nem tudtad megteremteni a körülményeket 1-2 éven belül sikerülni fog. 40 évesen meg már komoly kockázatai lehetnek a terhességnek és a szülésnek is.
2018. márc. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
65%

37 evesen hova szeretned meg elvetetni? Ha szeretnel gyereket alapvetoen akkor a korulmenyeiden valtoztass, mert nagy valoszinuseggel ha most abortuszra mesz akkor a a gyerekerol is lemondhatsz orokre.

Mi olya korulmeny van ami 1-2 ev mulva oldodna csak meg ugy hogy szulhess? Es most nem? Mert hogy max 1–2 evet varhatnal meg.

2018. márc. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
61%

37éves vagy! Nem 17! Ne viselkedj akkor úgy, mint egy tini!

Gondolom a védekezés meg az "utána küldtem a pharmatexet" volt!

2018. márc. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!