Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 9 hónapja szültem, holnap...

9 hónapja szültem, holnap viszont abortuszom lesz sajnos, mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Olvasgattam nagyon sok itteni kiírt kérdések között is ,viszont konkrétan az érdekelne,hogy mennyire fáj a szüléshez képest ?! Sajnos muszály elvetetni,mivel fejlődési rendellenessége van, de már 12hetes. :((( Lelkileg így is borzasztó,de most már hogy megvan az időpontom így testileg is kezdek aggódni,hisz elég nehéz szülés volt.
2018. szept. 17. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
A szüléshez képest semennyire. Fizikailag.
2018. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jaj meg elfelejtettem kérdezni,hogy mit vigyek magammal? Semmit se mond senki b@sszus. Vigyek olyan betétet mint ami a szülés után kellett? Váltóruhát? Mindig altatnak? Nekem ha már szültem nekem is tesznek fel tágítót?
2018. szept. 17. 15:18
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha hüvelyi úton szültél akkor nem kell tagito. Váltóruha, betét, plusz tisztasági holmi.

a

Altatni fognak, fájni nem fog.


Nagyon sajnálom :(

Ne emészd magad.:(

2018. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Holnap után haza is jöhetsz
2018. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Szüleihez képest egy abortusz nem fájdalmas.
2018. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
*szüléshez
2018. szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták,hogy aznap kiengednek. A picit nem tudom kire bízni csak delutánig. :/. Reggel első kérdésem lesz hogy mikor engednek ki
2018. szept. 17. 15:38
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem missed ab volt, de azt hiszen az eljárás ugyan az, vagy hasonló! :/ Mindenkit aznap délután hazaengedtek, én is siettem haza a 8 hónaposomhoz. Nem fájdalmas, kitartás!
2018. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha még valaki esetleg tud segíteni még ebben?! Mikortól ne egyek? Reggel 7:30ra kell ott lennem, inni ihatok? Semmit sem mondtak -.- Mondjuk zavaromba nekem se jutott eszembe ezeket megkérdezni
2018. szept. 17. 19:04
 10/18 anonim ***** válasza:
4%
Gyereket bántalmazni mindig borzasztó. Akkor is, ha beteg gyerekről van szó. Soha nem lennék képes bántani a gyerekemet, semmilyen racionálisnak tűnő érv alapján.
2018. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!