Terhes lettem gyógyszer melette Es most sajnos abortuszom lesz nem tudjatok hogy mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 22:09
1 2
 1/16 Pares924 válasza:
25%
Hogy sikerült gyógyszer mellett? ha megkérdezhetem.
2017. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Antibiotikum miatt elvileg Azt mondta a házi orvos
2017. máj. 31. 22:21
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Off: Nem olvastad el elötte a betegtájékoztatót? Benne van, hogy antibiotikum esetén kiegészítő védekezés kell, mert csökkenti a hatását.


ON: Azt hiszem 30ezer körül van az ára

2017. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Pares924 válasza:
71%
hát szar ügy , pedig tényleg le van írva a betegtájékoztatóba
2017. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Kb 30ezer
2017. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Ahogy fentebb is írták, kb. 30.000 Ft.

Off: többször kellett már antibiotikumot szednem fogamzásgátló mellett, mindig megkérdeztem a háziorvost, hogy hogy szedjem, azt mondta min. 4 óra teljen el az antibiotikum és a fogamzásgátló bevétele között, SOHA nem lettem terhes (kiegészítő "védekezésként" ebben az időszakban megszakítás volt), legutóbb napi négy szem gyógyszert kellett szednem, de betartva szigorúan betartva a négy órát így sem lettem terhes...

2017. jún. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

A terhességmegszakítás térítési díja

Főszabály szerint a beavatkozás térítésköteles, a díjat az Egészségbiztosítási Alap számlájára kell befizetni. Szociális helyzet függvényében, anyagi rászorultság alapján lehetséges, hogy a kérelmező csupán a térítési díj felét vagy csak 30%-át fizesse meg, illetve indokolt esetben egészében mentesüljön a díjfizetés alól.

Az Országos Egészségbiztosítási Pénztár közleménye alapján 2011. január 1-től az abortusz térítési díja 29 710 Ft.

50 %-os kedvezményre jogosultak gyermekgondozási segélyben, gyermeknevelési támogatásban, átmeneti járadékban, rendszeres szociális járadékban, egészségkárosodási járadékban, öregségi nyugdíjban, rokkantsági járadékban, rokkantsági nyugdíjban, baleseti rokkantsági nyugdíjban részesülők. A térítési díj összege 14 855 Ft.

A térítési díj 30%-át, 8 913 Ft-ot kell megfizetnie azoknak, akik munkanélküliek járadékában, álláskeresési járadékban, álláskeresési segélyben, ápolási díjban, átmeneti segélyben, kiskorúak járadékában, rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben, rendkívüli szociális segélyben, vállalkozói járadékban, keresetpótló juttatásban, rendelkezésre állási támogatásban részesülnek.

Térítésmentes a beavatkozás a magasabb összegű családi pótlékban, fogyatékossági támogatásban, vakok személyi járadékában, rendszeres szociális segélyben részesülőknek.

2017. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Olyan 30ezer körül. Úgy hallottam, mintha mostanában emelték volna kicsivel, de nem vagyok benne biztos.
2017. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
39000 Ft pár Ft híján.
2017. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó vagyok.

Mivel 2 hete volt terhességmegszakitasom így tudom hogy 39000 Ft.

Hiába pontoztatok le.

2017. jún. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!