Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítása után 5...

Terhesség megszakítása után 5 hét múlva baj alig vérzek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pontosan 5 hete voltam abortuszon, vasárnap hajnalban megjött a menstruációm, iszonyatosan sok vér jött ki egészen ma reggelig. Azaz 1 napig tartott ez a "nagy vérzés" mostmeg már alig van! Ez baj?

2018. okt. 22. 16:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nem baj. Ha nincs lazad es eros alhasi fajdalmad akkor minden rendben van.

En is hasonloan voltam az elso menstruacio alatt. 1 nap eros verzes, aztan szinte semm es csak 4 napig tartott.

2018. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor jó:) nincs semmi fájdalmam már görcsölni sem görcsölök és lázam sincs .
2018. okt. 22. 18:07
 3/18 anonim ***** válasza:
1%
Ezt annyira bírom. A legtöbb kérdésnél az van, hogy: "jajj ugye nem baj..."; "jajj, ugye ne lesz ennek hatása rám..."; "nagyon félek, tudok-e segíteni" és ehhez hasonló panaszok és jajveszékelések. Na most szerintem jogos a kérdés, hogy: "Akkor minek mész el?" Már sok helyre írtam ezt, de ide is leírom: "Ha nem mész el abortuszra akkor nincs mitől félned, nincs fájdalom utána, hanem megkönnyebbűlsz, nem leszel nagy sanszal lelkibeteg az eset miatt és nem kell pszchiológushoz menned, nemde?" De persze, jön a nullázók gyülekezete, és 0%-ot kapok, ami (félre értés ne essék) nem tud meghatni, csak furcsálom, hogy ha fel mer valaki szólalni ez ellen akkor máris levan nézve, hogy: "Jajj, nem tudod min kell keresztül mennie egy nőnek!" meg "Oh, te nem értheted, hogy egy nőnek mien kínokat kell átélnie szüléskor" Nos, ha kaparsz fáj, ha nem kaparsz fáj. Elhiszem, hogy ez rossz, de könyörgöm elnézve a feleségemet (aki szült) annyira nem volt megsértődve a fiunk láttán, és eret se vágott magán, mikor etetnie kellett. Elkének gondolkodni hölgyikék. ;)
2018. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Pár hibát javítanék:


Ezt:

"nagyon félek, tudok-e segíteni?"

Erre:

"nagyon félek, tudtok-e segíteni?"


és


Ezt:

"Elkének"

Erre:

"Elkéne"

2018. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nos :D énsem bántásból irom semmi olyan de egy ilyen nőis dologhoz mért ir egy férfi véleményt? Meg miaz hogy akkor nem kell elmenni?! Igen egyertelmű nem kéne hogy ilyen esetek történjenek, de minden elitélő és ilyesmi féle emberek akik egy ilyen szöveget leirnak gondolkozzan el azon hogy miért is mehet vajon egy nő vetetni? Nem minden esetbe az anyagi gondok végett lehet, mert ha azért akkor igen énis felteszem azt a kérdést ha nem tud valaki beválalni egy gyereket mert nincs miből akkor mértnem védezekiz vagy vigyázz?! Igen. De van más ok is amiért egy nő erre folyamadik .És persze hogy megkérdez dolgokat hisz azért van ez az oldal szerintem:) Ha valamibe kételkedik vagy tudni akar valamit ez azért van hogy feltegye. És igen nem játékból nem szórakozásbol mentem el, meg nem járkálok minden hónapba mert van aki ezt is megkapta már, es nem pénz hiány végett kellett meghozni ezt a döntést, az mindenkinek a saját dolga nem köti senki más orárra miert föleg nem idegeneknek. Csak néhány ember ebbe gondoljon bele:) Van aki felelőtlenül csinál gyereket aztán észbe kap hogy hoppá nem kéne és ez az élete hogy vetetni jár havi szinten de én nem ezek közé tartozom és még sok más ember sem rajtam kívül :) És most jöhetnek a negativ kommentek sebaj véleményem leirtam:)
2018. okt. 23. 16:08
 6/18 A kérdező kommentje:
Védekezik*
2018. okt. 23. 16:11
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
Egyébként többször is ellentmondasz magadnak a hosszabb monológodban. :) 1, ha nem akarod mások orrára kötni főleg nem IDEGENEK orrára, akkor mért pont ide írtad ki? Ha pedig ez egy nyilvános forum még szerited is, és érdekel a véleménye a másik embernek, akkor mért nem fogadod el az enyémet, hiszen az is csak egy vélemény. :) 2, ez nem a menzesz, ez egy gyerek, szerintem ez nem annyira nőies dolog, szerintem ebbe ugyan, ha a feleségem úgy döntött volna hogy abortuszra megy, velem is megkellett volna beszélnie és nekem is bele kellett volna egyeznem, hamár egyszer én termékenyítettem meg az ő petesejtjét. Én így érzem. :)
2018. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Persze hogy egy ember nem irja ki kérdésébe hogy hahoo elmentem vetetni ezért is azért akkor most mi lesz és mi hogy van ?! Stb stb.😁 Senki nem osztja meg mert ment el mért kellet így döntsön, az oké hogy a feleséged dolgaiba beleszólsz és mondassz valamit, meg közösen döntötök és a te véleményed is számit, de az a feleséged nem egy vad idegen. Nem férfit kérdeztem hogy baj e ez meg az:) mert ök ezt nem tudhassák mi baj és mi nem, ha persze nem nógyógyász☺
2018. okt. 23. 18:43
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyépként meg te nem azt irtad hogy baj e vagy sem, de honnét is tudhatnád igaz. De akkor is, hanem leirtad az abortuszrol a veleményed és a jajjogásról. De ez nem jajjogás csupán feltettem egy kérdést női társaimnak:) és nem azt irtam ki hogy légyszi irjátok már le mit gondoltok az abortuszról. :)
2018. okt. 23. 18:45
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Értem és itt nyílvánvalóan nincsenek férfiak, csakis én egyedül, és más ha netalántán ide téved férfiként és írni óhajt, akkor az ő véleménye megint nem számít természetesen. Tehát, ha jól értelmezem a kérdést, akkor ez CSAKIS EGYEDÜL a NŐKNEK szól. Értem én: "segítség, talán baj van" kérdés ez, de akkor mért itt teszed fel mégegyszer kérdezem, ahol megint mondanám nagy eséllyel férfiak is fognak hozzá kommentálni, mért nem például egy erre szakosodott oldalon, ahol valóban nagyon nagy eséllyel orvosok vagy szakemberek fognak neked írni mért itt, ahol nagy eséllye csak civilek, akik találgatnak írnak rosszat és jót, hasztalant és hasznosat. :) Neharagudj, de nem foglak megérteni. :D Igen a feleségemmel megbeszéljük a fontosabb dolgokat is, meg a nem fontosakat is, de ez nem azt jelenti, hogy én beleszolnék az Ő életébe, hanem azt, hogy mint férj és feleség megbeszéljük a házaséletünk további eseméyeit és terveit. Ha én nem akarok babát elmondom neki mért nem, ha ő akkor oda jön hozzám és szépen megbeszéljük ugyan úgy. Tehát te valamit nagyon nem úgy csinálsz mint kéne akkor, ha neked ez azt jelenti, hogy: "a feleséged dolgaiba beleszólsz" :D
2018. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!