Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítása után 5...

Terhesség megszakítása után 5 hét múlva baj alig vérzek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pontosan 5 hete voltam abortuszon, vasárnap hajnalban megjött a menstruációm, iszonyatosan sok vér jött ki egészen ma reggelig. Azaz 1 napig tartott ez a "nagy vérzés" mostmeg már alig van! Ez baj?

2018. okt. 22. 16:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Na megjött mr.vallásos abortuszellenes idiota hat en siroookxd annyira faj neked hogy valaki kikapartat egy felesleges dolgot? Grat hogy ilyen oskovuletek vannam 2k18ba
2018. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Btw a kerdesre valaszolva; normalis
2018. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
1, nem vagyok vallásos. Ja éééérteeeem, tehát ha már felszólaltam csakis vallásos lehetek. Tyűha, nem gondoltam volna. :D 2, Mért is felesleges? őőő... te is és mindenki más, akkor egy ilyen "felesleges" dolog volt annak idején? Téged mért nem kapart ki anyád, ha szabad érdeklődnöm, pedig te is felesleges vagy állításod szerint. (gratuláció, leborulás a nagy agy előtt)
2018. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Ja, egyébként a felesleges dolog lépésekben:

1. fázis:

Ugye az emberi embrió:

[link]


2.fázis:

A baba:

[link]


3.fázis:

felnőtt férfi (vagy nő):

[link]

2018. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Az összes valaszodat jelentettem mr.abortuszmegelőző bálinka lmaoo
2018. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, vagy mit vártál? :D
2018. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%
Hallod Bálin takarodjal már a jó b***s @ny@db@! Senki nem kérdezett téged te p@r*szt! Szerinted egy nő szórakozásbol járkál abortuszt a te végtelenül sötét? Sajnálom a feleséged és a gyereked is... (ha van)
2018. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó nekem van gyerekem, én nem öltem meg, és köszöni velem együtt nagyon jól van és köszöni a meleg szavakat! :)
2019. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!