Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit vigyek magammal az abortus...

Mit vigyek magammal az abortuszra?

Figyelt kérdés

Nem mondott semmit az orvos, csak hogy akkor találkozunk a műtét napján.

Nem kell Ott aludnom. Este jöhetek haza


2018. nov. 6. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Magadat....meg a gyereket...
2018. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Pongyola, papucs, esetleg hálóing, de azt úgyis kapsz. Innivalót. Úgy tudom műtét után 4 órával már mehetsz is haza.
2018. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk semmi sincs a kórházban. Mindent vinni kell. Pohár, evőeszköz. Törölköző, wcpapír. Ezekre szükséged lehet, akkor is, ha csak egy napot vagy bent.

Meg amiket az előző írt.

2018. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Semmit. Esetleg kézfertőtlenítőt, ha mosdóba mennél.


Mire magadhoz térsz az altatásból, már mehetsz is haza.

2018. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Betét, hálóing viz
2018. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Én más kisműtéten voltam, de pont annyi ideig tartottak bent, mint az abortuszosokat (velük voltam egy szobában).

Nem kellett semmi, max. egy papucs.

Műtét kórházi köpenyben, utána is az volt rajtam. Előtte senki nem ihatott, ehetett. Ambuláns műtétnél eleve nem jár kórházi kaja, így evőeszköz utánra se kell, meg a kötelező várakozás után el is engednek. Fürödni nem volt ok vagy alkalom.

2018. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitseget
2018. nov. 6. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!