Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit csináljak ha nincs pénzem...

Mit csináljak ha nincs pénzem abortuszra? 17L

Figyelt kérdés
Elmondtam a szüleimnek már 2 hete, de azt mondták felejtsem el hogy ők segítenek nekem és hogy hatalmasat csalódtak bennem,azóta nem is állnak szóba velem. Már 10 hetes vagyok es sehonnan sem tudok pénzt szerezni, de nekem nem kell gyerek. Mit csinalhatnék?
2018. febr. 24. 21:50
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a kedves parod fizeti majd. Csak gratulalni tudok amugy...
2018. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
94%

Kérj a pasidtól.

Gondolom a családsegítőben meg a védőnőnek is elmondtad ezt a problémát, akik intézik neked hogy méltányossági alapon ne kelljen kifizetned a teljes árat

2018. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
98%
Családsegitőnèl, vèdőnőnèl voltál? Elmondtad ezt? Ha igen segitenek. Ha nem akkor ha ogy haladsz kofutsz minden határidőből ha kb 5 hete semmit se intèztél. Kèrj a pasidtól.
2018. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
95%

Elmész a gyámühgyre, feltételezem a szüleid így apapírokat se írják alá, így máshonnan kell engedély, majd ott jelzed, hogy ilyen problémád is van, és elmondják a lehetőségeket.

egyébként meg ha nem akarsz gyereket, akkor bárkitől kérhetsz pénzt, aki eszedbe jut,

Kezdésnek nyilván apuka és az ő szülei.

De ha nem jön be fordulhatsz ezzel osztályfőnökhöz, szimpatikus tanárhoz,esetleg nagyszülők..

Voltál már orvosnál?

12 hétig már túl kellett volna esni a dolgon, oké, hogy 18. hétig megcsinálják 18 éves kor alatt, de minél nagyobb a magzat, annál rosszabb..

2018. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
91%

Védőnőnél se jártál még? Talán akkor ott kellene első körben jelezni a problémát. Plusz azt is, hogy a szüleid nem írják alá a papírokat. Egyébként 17 évesen 18. hétig lehet terhességet megszakítani, de mondjuk nem célszerű addig húzni, mert 12. hét felett nem egy altatásos kis műtéttel csinálják, hanem meg kell szülnöd.

És hol van az, akitől a gyerek van? Gondolom ha megemlíted neki, hogy nincs pénzed rá, és vagy kifizeti, vagy egész életében fizetheti a gyerektartást, akkor inkább az abortusz kifizetését fogja választani.

2018. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
87%

Remélem, tudod, hogy kell számítani a heteket. Utolsó menstruáció első napjától. Mielőtt kimaradt, és észrevetted, az már eleve 4 hét. Sokat ne halogasd, mindenképp lépj. Előttem már leírták a lehetőségeket.


Amúgy csodálatos szüleid vannak, gratulálok nekik is! :/

2018. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon undorítóak vagytok emberek!

Az ember szar helyzetbe van, de ti azért alázzátok nem? Jobb lesz ettől a lelkecskétek? Vagy mi?


Kérdező! A családsegítőt keresd fel, ők tudnak neked segíteni. A szüleid meg iszonyúan buták, hogy így kezelik a helyzetet. Én a helyedben nem vetetném el. Nincs joga senkinek egy egészséges babát megölni, csak mert nem szeretnéd őt. Rengeteg család vár újszülött babára. Tudom szokásos szöveget nyomom. De te együttvoltál valakivel, vállald a következményét is és ne menekülj el előle. 10 hetes vagy. Az a magzat már nem csak sejt. Szerintem a szüleid is megbékélnek előbb-utóbb. Próbáld megbeszélni velük a helyzetet. Az is lehet, hogy megtartod.

2018. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
92%
Keresd meg azt, aki felcsinált, és magyarázd el neki, hogy sokkal jobban jár, ha egyszer kifizeti az abortuszodat, mintha 18 éven át a fizetése 20%-át gyerektartásként le fogják vonni.
2018. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó! Csak kérdezném: ki alázta itt a válaszolók közül? Szerintem senki.

Én például tanácsot adtam, hogy remélem, jól számolta a heteket, meg azt, hogy csodálatos szülei vannak...

A többiek pedig azt írták, amit többek között te is.

2018. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó előttinek szántam.


Javítok, a családsegítőig olvastalak... Többek között ezt írták mások is.

A többivel nem értek egyet, de mindenkinek lehet saját véleménye, viszont nem fikázok válaszolókat, mint ahogy te teszed.

2018. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!