Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 13. Hét első napjára kaptam...

13. Hét első napjára kaptam időpontot abortuszra, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 18:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
Nem csinálják meg.
2018. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Lehet.
2018. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%

Törvény szerint a terhesség a 12. hétig szakítható meg.

Vagyis 11+6 nap a legkésőbbi időpont.

2018. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
41%
Akkor buktad.
2018. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
De a kórhazban tudják hogy ez a helyzet és igy adtak idopontot
2018. márc. 1. 19:01
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Ki adta az időpontot? Mert gondolom nem az orvos, aki az abortuszt fogja csinálni. És az orvos nem csinálja meg a 13. héten, ugyanis az illegális.
2018. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Rosszul adták az időpontot, még most kéne telefonálnod mert nem fogják megcsinálni.
2018. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
54%

Feketemacska a rosszindulatú kommentedet tartsd meg másnak!

Nem értem, miért kell még mindig így reagálni az abortuszra, sosem tudhatod, mi áll a hátterében, nem ismered a kérdezőt!

Lehet, hogy nem tudná eltartani, akkor jobb lenne, ha mindketten éheznének? És ha a gyermeke társadalmilag kitagadottként nőne fel? (mert sajnos ez történik, tudjuk jól, az iskolában kinézik azokat, akiknek nincsenek menő cuccai, divatos ruhái)

Vagy épp lehet, hogy fiatal még, és nem akarná az életét egy becsúszott babával elrontani. Mert felvilágosítanálak, ha más már nem tette, hogy lehet ám becsúszott is, a védekezés mellett is megtörténik a baj. Ha úgy születik meg, hogy az anyuka tudja, egy hiba volt, mert mondjuk az egyetemet sem tudta befejezni, és így sosem fogja tudni szeretni, akkor megéri megszületnie, mondd?

Nem azért vagy itt, hogy ítélkezz, a kérdés arra irányult, hogy felléphetnek-e komplikációk az abortusz közben.

Jó lenne, ha a naiv, ítélkező gondolataidat megtartanád magadnak, na meg persze, ha nemcsak a fiatalok tudnának reálisan gondolkodni.

/Egy 18 éves lány..

2018. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
49%
sajnálom, hogy a kérdésre nem tudtam válaszolni, csak unom, hogy mindenki jobban tudja, kinek hogy kéne cselekednie..
2018. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
17%
Ez a baba maradni akar, úgy tűnik.
2018. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!