Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszosokkal bunkobbak a...

Abortuszosokkal bunkobbak a nővérek mint másokkal?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 08:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2018. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Velem egyértelműen kedvesebbek lettek, mikor kiderült, hogy mossad ab lesz.
2018. nov. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Anyám az egyik budai kórházban volt egészségügyi küreten.

Ott azt tapasztalta, hogy nem egy nővér lepillangózta (hogy a szűrű is örüljön) a betegeket, akik nem szülni mentek. Mindegy volt, mi egyéb okból. Próbáltak panaszt tenni, de semmi foganatja nem volt. Nem hiszem, hogy általános dolog lenne, de az sem, hogy egyformán kezelik azt, aki tizedszer veteti el a gyereket, mint azt, aki először, s orvosi javallatra.

2018. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tapasztaltam ilyet. Alalpjaraton se feltétlenül kedvesek a betegekkel. Vannak olyan belgyógyászati osztályok, ahol szó szerint várják, hogy mikor hal meg a beteg és ha már nagy gáz van, akkor utolsó pillanatban mikor már késő észbe kapnak, hogy kéne valamit csinálni.


Szerintem ez városi legenda, hogy csak a missed abosokkal és a szülő nőkkel kedvesek a sima abortuszosokkal meg lekezeloek. Anyám mesélte még, hogy amikor nővéremmel volt terhes hazakuldtek, hogy itt nem lesz még gyerek. Mikor megszuletett akkor még küzdeni kellett, hogy felsirjon.


Szerintem egyformán mindenkit lesz*rnak. Túl vannak terhelve és nincs idő jopofizni.

2018. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

Velem is kedvesebbnek voltak, mikor kiderült, hogy missed abra mentem.

Előtte se voltak bunkók, csak közönyösebbek. (de alapjáraton, igazán kedves ápolóval/orvossal nem találkoztam)

2018. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

2# ott elveszted a babat

Abortuszon meg elveteted.. Nem mindegy

Úgy hallottam vannak bunkóbbak, de azok amúgy is bunkók mindegy mid volt vagy lesz.

2018. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk alapjáraton nem bunkók senkivel, ha az illető normális, illedelmes, és nem úgy beszél a dolgozókkal, mintha a seggéből rángatta volna ki őket. Még akkor sem, mikor a 10. kaparásra megy.
2018. nov. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%

Igen igaz. Nálunk legalábbis. Saját fülemmel hallottam mikor egy csaj abortusz után kiabált az egyik nővérnek, hogy baja van az meg visszaszólt hogy hallgasson, majd megy ha végzett a rendes betegekkel. Valamint azt is hallottam, hogy műtét közben kifigurázzák az abortuszosokat.

Nálunk is normálisak a missed abosokkal, az abortuszosokkal meg csak a szükséges minimumot törődnek azt sem kedvesen.

2018. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Vannak ilyen nyomorultak, mint pl látod 59%-os. Azért megnézném hogy állna a szája, ha mások is így végeznék a dolgukat, hogy csak a minimum. Sajnos annyira kevés a nővér, hogy nem lehet kiszelektálni az ilyen szemetet, mert nincs más helyette. És akkor az ilyenek miatt szívnak azok is, akik próbálnák tisztességgel, emberségesen végezni a dolgukat.
2018. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%

Inkabb kozonyosek

Abortusz nem korhazba valo a no nem beteg sajat szandekbol muteti magat mint pl mellnagyobbitas.

Kulon klinika kellene a sok abortusznak olyan szemelyzettel aki ezt valasztotta mint kulfoldon.

Kedvesseg miert is jarna ? Kozony teljesen termeszetes attol aki eleteket ment naponta

2018. nov. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!