Mennyire fáj az abortusz előtti tágítás?

Figyelt kérdés
Reggel 8ra kell be mennem és már delutan 14.00orara keszen is leszek

2018. dec. 9. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Nekem missed abom volt,de iszonyuan fájt mikor felhelyezték. Csipett,szúrt,feszitett borzalmasan.
2018. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt. Szerintem személyfüggő.
2018. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Es hogyan csinaljak ezt az egesz eljarast?Marmint a tagitast?es mennyi ido?
2018. dec. 9. 17:53
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Legközelebb válassz helyes kategóriát. Itt ne zargasd a kismamákat, sokunkat rosszul érint ha valaki önszántából szabadul meg a gyerekétől, menj a ti kategóriátokba kedélyes eszmecserére.
2018. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Fel tesznek egy úgy nevezett pálcát, ami megszivja magát nedvesseggel, ez által kíméletesen, fokozatosan tágul a méhszáj. Inkább olyan, mintha erősebb mensi görcsöd lenne. Kibírható,foleg ha amúgy is szokott fájni amikor megjön.

Igy várni kell pár órát hogy szívja meg magát az a tágító, aztán be setalsz a műtőbe, fel fekszel az asztalra, be adják az altatót, kB 20 perc múlva az ágyadban ébredsz. Pár órát kába leszel, megfigyelnek, aztán mehetsz is haza. Szerintem inkább 3-4 órakor engednek el majd.

2018. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

6-os, nem ismerheted a körülményeket. Lehet hogy betegség miatt kell abortálni a magzatot, vagy simán missed ab lesz neki is mint nekem volt. Ne ítélj elsőre.

4-es voltam.

2018. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell belekattintani. Görgess tovább.
2018. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt, (pedig megszenvedte az orvos mire sikerült beraknia olyan zárt volt bent minden. (Missed abb)
2018. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztoan. Annyira remult voltam, hogy nem is tudom, mikor mit csinaltak, arra emlekszem, hogy veszettul fajt, mert csak helyileg erzestelenitettek, de szart sem ert. Utana kabult voltam par oraig, de csak masnap engedtek haza. Missed ab miatt kellet abortuszra menjek :(
2018. dec. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Hát nekem eléggé fájt, de 1x ki lehet bírni, ne aggódj.


Egyébként meg, aki nem tud értelmesen és érdemben válaszolni, az minek tépi itt a száját?! Nyilvánvalóan arra gondolt a kérdező, hogy NEKI mennyire fáj, ugyanis egy ab során a nő az egyetlen, aki képes fájdalmat érezni!!! Az a pár hetes fejletlen embrió továbbra sem érez még akkor fájdalmat, tudata sincs, fel sem fogja mi történik körülötte..

2018. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!