Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet méhszájat tágítani,...

Lehet méhszájat tágítani, tornával, mozdulattal, homeopátiás vagy más gyógyszerrel?

Figyelt kérdés
Kedden volt missed ab miatt műtétem. Akkor sem és azóta sem véreztem, de szombaton iszonyatosan görcsölt a hasam, vártam néhány órát, aztán kórház. Azt mondták maradt benn valami, kaparni kell. Reggel menjek vissza addig antibiotikum, 2 cataflam, méh összehúzó cseppek. Megvizsgáltak a méhszáj teljesen zárt. Hívtam a dokimat, hogy gáz van, ennél azért banálisabbra gondoltam, azt mondta reggel beszélünk. Reggel semmi bajon nem volt, azt mondta várjunk még, tegnap ránézett és azt mondta semmi gond, van egy 3mm-es folt az vért jelent, kiürül az első mensivel, de a papírra azt írta "műtéti befejezés javasolt". Nagyon puha a méhszájam, nem megy fel simán a tágító, fogóval kell megfogni, na az nagy élmény :(. Szeretnék bármilyen alternatív ötletet, hogy elkerülhessem az újabb kaparást.

2014. ápr. 1. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Létezik speciális zselé, de azt te magánemberként nem fogod tudni beszerezni.

Amúgy nem, nem lehet tágítani, csak mechanikusan, vagy a fent említett hormontartalmú zselével, orvosi felügyelet mellett.

2014. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet tágitani. Kevésbé visszamaradott, ostoba országokban, mint pl Angliában az abortusz előtt sem pálcával, mechanikusan feszegetik a méhszájat, hogy lehetőleg minél drasztikusabb legyen, hanem tablettával. A tabletta elzsibbasztja a méhszájat. Menj magánkórházba, fizesd meg az árát, és akkor itthon is emberi ellátást kapsz.
2014. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!