Vedekezes mellett teherbe estem, nem vallalhatok meg egy gyermeket, betegseg miatt. Az elozot eletmento csaszarral szultem. Hogyan tovabb? Mennyi ido a beavatkozas?

Figyelt kérdés
Abortuszt kell csinaltatnom,hogyan mukodik az eljaras annal aki nem szult huvelyi uton?, ( aki kiakar oktatni hogy szuljem meg. Nem lehet mert bele halnek , nem igazan kockaztatnam az eletem).

2018. dec. 9. 20:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mar megtortent a beavatkozas., de nem voltam internet kozelben .

Szoval , varnom kellett ugyan ugy mint masnak. Idontra., a lenyeg reggel 7 re be kellett mennem a korhazba, elvettek a papirjaimat, aztan at kellett oltoznom.

Majd felhelyeztek a laminaria palcakat, de iszonyatosan fajt! Vereztem nagyon, kb a folyosot elontotte a ver. Nem nagyon erdekelt senkit sem.

Ez utan bekisertek orzobe, ahol 2 ora hosszaig fekudni kellett. Na de kozben azt hittem meghalok, iszonyatosan gorcseim voltak, sirtam, mar inkabb kivantam volna azt hogy valaki pusztitson el. , le telt a 2 ora, elkellett menni mosakodni. Azt mondtak 10 kezdodnek a mutetek., 2 voltunk laminariasok, 8 an siman mar akik szultek.

Hat nem kezdodott el 10 kor, mert nem volt altato orvos . 11 kor kezdodott. , persze hogy en voltam az utolso. Felkisertek a mutobe, szetszurkaltak a kezem nem talaltak a venam , majd a kezfejembe talaltak. , ezek utan egy maszkot raktak az szamhoz, egyet bele szivtam es kepszakadas.

Mar csak keltegettek az orzoben arra emlekszem. Utana meg aludtam, es 4 utan haza engedtek.

2019. jan. 15. 06:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!