Szilvia505 kérdése:

Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés

Persze, tudom sokadik ilyen kérdés.

Szóval, az lenne hogy január elsején közösültem, és kiszakadt a gumi,rá másnap délután 2-kor megkaptam az escapelle nevű 72 órás fogamzásgátlót. (az előző mensimnek december 30.án lett vége ) Aztán 7.-én lett mensim, (3-napig tartott)még az nap amikor megjött rosszul lét lettem, hányinger,szédülés (hánytam is) Aztán párnapig semmi. Majd mostanában néha szédülök, sokat fáj a fejem, és fáradt vagyok. Ráadásul a hasam is nagyon furcsán nézki, oldalt laposabb majd beljebb puffad (?) de csak egy nagyon kicsit. De viszont reggelente nincs hányingerem. Csináltathatnék terhességi tesztet, de még nem tartok az ovulációnál, szóval nem lenne még pontos az eredmény. Szóval körülbelül csak 1 hét múlva csinálhatok. Addigra meg szét idegeskedem magam.



2019. jan. 14. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Tesztet elmaradt menstruáció 2. napján kell végezni.

Nem értem! 12.30-án elmúlt, majd 01.07-én megjött?

2019. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, mivel a tabbletta miatt elvileg hamabb megjön. De valakinek meg amiatt késik. Ráadásul most nem tudom, hogy a második mensimtől számítva a 2. nap az az (a 7.-ei mensimet nézem, akkor február 2.-án kellene megjönnie az az rá 2 nap, szóval 4.-én végezzem a tesztet) vagy ha a 30.-ai mensimet nézem ami 27.én jött meg, akkor 21.én kéne megjönnie, és arra a 2nap szóval 233.-án csináljam a tesztet?
2019. jan. 14. 15:05
 3/6 A kérdező kommentje:
23.-án**
2019. jan. 14. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha terhes lennél, ennyi idő alatt még az égvilágon semmilyen tüneted nem lenne. Egyébként egy érzékeny teszt már 2 héttel az esetleges fogamzás után pozitívat mutat, szóval ha idegeskedsz, inkább csinálj egy tesztet.
2019. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendicsek akkor nem sokára csinálok egy tesztet, és lesz ami lesz. KÖszönöm az eddigi válaszokat :D Ha valaki tud még hozzá fűzni valamit, nagyon szívesen várom
2019. jan. 14. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
"közösültem" mi vagy te állat? Istenem.
2019. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!