Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszhoz miért kötik ki a...

Abortuszhoz miért kötik ki a nőket?

Figyelt kérdés
2019. jan. 17. 13:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem két műtétem volt eddig, mindkettő altatásos, egyik orrsövény műtét, másik pedig idegvarrás a jobb kezemben mindkettőnél leszijaztak. Testvéremnek volt abortusza, őt is lekotoztek, a labait.
2019. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%
12 műtétem volt eddig. Mindegyiknél leszíjjaztak még az altatás előtt. Főleg felületes altatásnál előfordulhatnak rángások, akaratlan mozdulatok. Ezt védik ki a leszíjjazással.
2019. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%
#13 Mielőtt bárki azt hinné a kérdés kapcsán, hogy 12 abortuszom volt: nem, egysem azért volt, hanem azért, hogy egyáltalán lehessen gyermekünk.
2019. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
98%
Minden műtétnél lekötnek az idegrángás miatt.
2019. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem miért lett törölve a kommentem második része, de akkor leírom még egyszer, a véleményéhez ugyanis mindenkinek joga van, semmi sértő nem volt benne!

Tehát maradjunk annyiban, hogy állam rengeteg más értelmetlen dologra szórja el a pénzt, lásd az épülő stadionok meg kisvasút, hisz ezek kellenek, az nem gond h a kórházak borzasztó állapotban vannak, félig összedőlve kb. Meg a több milliárdok elszórása bevándorlók elleni plakátokra is tök rendben van, de mi az hogy egy műtéthez altatják az embert?! Miközben fizet érte + a TB-t is fizeti. Az kerül inkább NEKÜNK sokba, hogy szétlopják az országot, nem egy nyamvadt altatás!

2019. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%
Túlsok a tudatlan ember, mégtöbb a logikátlan!
2019. febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem ertem, hogy jon ide a politika...

A kerdes nem errol szol pedig ahogy latom.

Talan van benne igazsag talan nincs, de semmi koze a lekoteshez mutet elott.

2019. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!