Az abortuszt az orvosok tényleg vakon végzik?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy mi az oka annak, ha az abortuszt ultrahang nélkül végzik az orvosok, illetve valóban így van-e? tehán nem nézik a műtét közben, hogy mit csinálnak, mi történik odabent? másik kérdés, hogy van-e olyan eset mikor ultrahangot is használnak közben? Ha igen, akkor miért? köszönöm.

2019. jan. 23. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Mit kell azon nézni? Mindent kiszednek ami ott van. Voltam abortuszon, mármint nem nekem csinálták hanem főiskolai hallgatóként.
2019. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Sima küret, gyakorlatilag kikaparnak, nem kell ehhez semmit se nézni.
2019. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Közben nem szükséges nézni, legfeljebb utána ellenőrzik, hogy minden kijött-e. Mivel ez egy egyszerű beavatkozás, ritkán hibáznak. Természetesen ha panaszod van, UH-al is vizsgálnak.
2019. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem nézik uh-n. Nekem sima küreteim voltak, szinte ugyanaz. Orvosom úgy magyarázta, hohy olyan mintha tapétacsíkokat húzna le egy sötét szobában. Azért is vérzik az ember küret után, mert egy-egy "csík" fennmarad. De egy baba nem tud "elmenekülni" a küretkanál, vákuum elől, mert annál azért alaposabbak. Így felesleges csak ezért egy plusz uh készülék. Hiszen a legtöbb szülészet-nőgyógyászaton 1 nagyon maximum 2 uh gép van, es az folyamatosan megy a terhességi uh-k, nőgyógyászati vizsgálatok miatt. Nem fognak ezért plusz gépet beszerezni.
2019. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
En kulfoldon elek es tavaly volt egy kuretem missed ab miatt. Mikor betoltak a mutobe es megkezdtek az elokeszuleteket, akkor lattam az ultrahang gepet a teremben. Mondtak, hogy a beavatkozas utan mikor meg altatasban vagyok megvizsgalnak huvely ultrahangal, hogy minden rendben ment-e. Azert csinaljak altatasban, hogy megkimeljek a noket etol a kellemetlensegtol.
2019. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!