Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért döntöttetek az abortusz...

Miért döntöttetek az abortusz mellett? Borzasztóan el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Tegnap pozitívat teszteltem 3 teszten is..de még egyetemisták vagyunk a párommal és egyikőnk sem származik túl jó családból. Nekem konkrétan már csak egy nagymamám van, aki demens és sokszor még engem sem ismer fel. Ígyhát külső segítségre nem számíthatunk. Rengeteget dolgozunk a suli mellett hogy tudjuk fizetni a lakbért és ennivalónk is legyen minden nap. Nagyon szeretnénk gyereket, de majd 2-3 év múlva amikor már lesz is miből... Nagyon szomorú vagyok mert mindig védekeztünk, de ezek szerint ennél is körültekintőbbnek kellett volna lennünk.. Annyira el vagyok keseredve, hogy 2 napja csak sírok. Ha valaki (aki nem azért jár ide hogy szenvedő emberekbe rugdosson és osztogassa az észt) írna aki volt már hasonló helyzetben, azért nagyon hálás lennék. 22/L
2019. máj. 21. 11:33
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
11%
28-as a mondatodban benne volt, hogy gondolod, hogy államin végeztem...hát képzeld nem :) keményen fizettem az iskoláért. És már bocs de 16 éves korom óta dolgozok, az, hogy az milyen fajta munka, bejelentett vagy nem, diák vagy rendes teljesen mindegy, dolgoztam amióta lehet iskola mellett keményen szóval egy kicsit vegyél vissza. Ja és hozzáteszem lehet, hogy a szaktársaim egyre felljebb lépnek de nem mindenki ilyen karrierista. Nekem most fontosabb a család ugyanis a baba 3 éves korától egész életemben dolgozhatok még. Még egyszer mondom eddig sem a lábam lógattam. Egyébként meg a kérdező kérdezett, én válaszoltam a saját szemszögemből.
2019. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
23%
Miért gond, ha vki államin végez, aztán egyből családot alapít? Ő diploma után marad otthon 2-3 évig, aztán ugyanúgy dolgozik és adózik, mint az, aki évekkel később esik ki néhány évre. Ne remegjetek már annyira az adóért, aki egyetemet végez, nyilván nem azért teszi, hogy aztán évtizedekig a lábát lógassa! Nem kell mindenkire ráhúzni az egyetem-karrier-gyerek sablont.
2019. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
9%

28-as, 1, te honnan tudod, hogy ki mit fog bánni?

2, megnézném én azt, hogy te mennyivel szállsz be a közös teherviselésbe...

2019. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
10%

pr Péld 24,11-12

Mentsd meg, akiket meghalni visznek, hozd vissza, akik úton vannak a halálba! Hogyha azt mondod: „Hisz nem tudtunk róla!”, aki a szíveket vizsgálja, az látja. Aki a lelked fölött őrködik, az tudja, és a tette szerint fizet az embernek.

Kiv 23,7

"Ne öld meg az ártatlant és az igazat!"

Jer 1,5

„Mielőtt megalkottalak anyád méhében, már ismertelek; mielőtt megszülettél volna, fölszenteltelek"

Zsolt 82,2-3

„Meddig ítéltek még igazságtalanul, meddig pártoljátok még a gonosz ügyet? Fogjátok pártját az elnyomott özvegynek, szerezzetek igazságot a gyengének, szegénynek.

Gal 6,9-10

Ne fáradjunk bele tenni a jót, mert ha kitartunk, annak idején aratni is fogunk. Amíg tehát időnk van, tegyünk jót mindenkivel (...)

Iz 45,9-12

Jaj annak, aki azt mondja apjának: „Miért nemzel?” és az asszonynak: „Miért szülsz?”

Zsolt 106,37-42

Saját fiaikat áldozatul adták, és leányaikat a démonoknak. ártatlan vért ontottak, fiaik és leányaik vérét Kánaán isteneinek vitték áldozatul. Így vérrel szennyezték be földjüket, tetteikkel megfertőzték magukat, gonoszságuk miatt hűtlenek lettek.

Mt 25,40

A király így felel: Bizony mondom nektek, amit e legkisebb testvéreim közül eggyel is tettetek, velem tettétek.

2019. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!