Nem tudok szabadulni az abortuszaimtól, miért?

Figyelt kérdés
Mindég azt mondták a környezetemben, hogy tegyem túl rajta magamat minél előbb, szabaduljak az emlékétől, tegyem le a terhet, de nem megy, pszichológushoz jártam évekig, gyógyszereket is kaptam, de évek óta nem tudok rendesen aludni, ideges, ingerlékeny vagyok állandóan, nem bírok férfire sem nézni már, mert csak az jut eszembe, miért nem tudom túltenni magamat ezen?
2019. jún. 1. 05:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
És az most segíteni fog, ha itt jól beléd rúgnak? Mert 3, 2, 1... és jön
2019. jún. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
És majd nyilván itt sikerül, ha szakorvos sem segített....
2019. jún. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként nem értem ezt az egészet. Nem kifejezetten téged akarlak bántani, de tényleg nem értem. Oké hogy valaki nem kívánt terhességbe esik védekezés mellett, esetleg hibás védekezéssel elmegy abortuszra. De vannak akik nem tanulnak egyből, de még kettőből sem..
2019. jún. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
hány volt?
2019. jún. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Hát van, akinek az abortusz is a védekezés egy módja.
2019. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Be kéne vezetni a bérletet szerintem,lehetne mondjuk 1,2,3 sőt akár 5 alkalmasat is csinálni,mint a szoliban.
2019. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
91%

Azért vicces a komment szekció így az egyes után.

Kérdező rossz helyen vagy, itt aztán ne várj megértést ezektől.

2019. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%

Mi ez a lepontozás itt? Megint unatkozik valaki? Nem vagyok abortusz ellenes, sok esetben jól jön. De a kérdezőnek nyilván nem egy volt.

Mit vártál kérdező? Megveregetjük a válladat, hogy de ügyes voltál csak így tovább?!

2019. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Ugyan utolsó, szerintem csak arra megy ki ez a kérdés, hogy a drága magzatvédőink a kimoderálás veszélye nélkül tudják reklámozni a szokásos vallási alapú csoportjukat, a "...Kovácsné Treer Mária mentálhigiénés lelkigondozó és férje, Kovács Ferenc diakónus.."-t.

De megteszem helyettük: [link]

...és (Karinthy szavaival élve) akinek pont ez kell, annak melegen ajánlom:)

2019. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
70%
Mennyi fanatikus, ezeknek ez az oldal a gyülekezési helyük?!:D
2019. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!