Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van aki a 3. terhességet nem...

Van aki a 3. terhességet nem tartotta meg?

Figyelt kérdés
Mi volt az indok?
2019. jún. 24. 11:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10%

Most aki harmadik gyermeket elvetet, Bolond!!! Annyi támogatas jár utánna, hogy a rossz anyagi helyzetre nem hivatkozhat! A 16,5 ami most felvehető a 3 gyermek után, még annak is méghozza a kedvét, a 3

babához,akii egyébként nem akart!!!

2019. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
#11 hogy te milyen ostoba lehetsz.
2019. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát egy valamit biztos nem, pénzért szülni, bár ismerek ilyet... És nem egyszer mondta hogy jobb lett volna megállni kettőnél mert nem bírja.
2019. jún. 24. 12:01
 14/23 A kérdező kommentje:
Még mindig nem lapoztál látom.
2019. jún. 24. 12:03
 15/23 A kérdező kommentje:
Nyilván döntés meg van hozva, hasonló élethelyzetű családdal szerettem volna beszélni, de ezen az oldalon nincsenek csak megkeseredett otthonülő gyermektelen nők.
2019. jún. 24. 12:10
 16/23 anonim ***** válasza:
25%

Nekem 3 dolog szúrja a szemem:


1. Te pénzért nem szülsz, de pénz hiánya miatt elveteted.

2. A gyerekeidet szájára ne vegye egy válaszoló, de te konkrétan meg akarod ölni az egyiküket.

3. Te, aki 2 gyerek után abortuszon gondolkozol, megkeseredett gyermektelennek nevezed azokat, akik fel akarják nyitni a szemed, hogy a felelőtlen hozzáállásod miatt leszel te magad a megkeseredett itt mind közül. Mi, akik tudjuk miről beszélünk, boldog csalàdanyàk vagyunk....

2019. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%
Igaz, 25 éve, de anyukám nem tartotta meg a harmadik gyereket. Anyagi okokból, ugyanis egy szoba-konyhás albérletben laktunk már négyen, és ő ápolási mellett eleve nem is tudott dolgozni.
2019. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, inkább nem megyek bele további magyarázkodásba, már látom kár volt kérdést kiírni. További szép napot!
2019. jún. 24. 12:28
 19/23 anonim ***** válasza:
98%

Pár éve a KSH honlapján olvastam, hogy a tinik után a többgyermekes családanyák a jönnek épphogy csak lemaradva "rangsorban" az abortusz-statisztikában. Úgyhogy igen, valószínűleg elég sokan vannak.

Ami okokat el tudok képzelni:

- pénzügyi

- érzelmi

- egészségügyi

Egyébként keress rá, itt is sokan megkérdezték már, hogy többedik gyerekükkel mi legyen, és leírták a történetüket is.

2019. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%
Én is sokat gondolkodtam,hogy megtartsam e a 3. babamat. Egészen addig amíg meg nem mutatta a doki a szívhangot. Na onnantól nem számított,hogy mint lesz, hogy ki és mit szól hozzá. Megtartottam. Úgy,hogy a kisfiam akkor még csak 8 hónapos volt. 5 hónapos már :)
2019. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!