Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusznál okozhat valami...

Abortusznál okozhat valami problémát a magas vérnyomás?

Figyelt kérdés
Úgy értem altatásnál?
2019. jún. 25. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem missed ab volt, nagyon féltem, 180körüli vérnyomásom volt, nem.altattak el addig mig le nem ment. Injekciót kaptam és.vártunk jó pár percet, úgyhogy biztos...
2019. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz}önöm a választ, és az injekciótol lement? Műtét után nem volt ilyen gond?
2019. jún. 25. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is magas, gyogyszert szedek ra. Alaposan kikerdeztek, mikor mit szedek. En is tartottam tole, de semmi gond nem volt. Aznap, mikor volt a mutet, be sem kellett vennem a gyogyszert, mert 98ra lement az altatastol. Nagyon jo altatoszereik vannak.
2019. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és előtte nem volt magas, műtét előtt? Mert nagyon stresszes vagyok orvosnál, és mindig nagyon magas az izgalomtól, pulzus is dupla, hát majd ilyen helyzetben.... De gondolom csak tudják kezelni a helyzetet.
2019. jún. 28. 22:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Illetve műtéthez milyen vizsgálatok kellettek?
2019. jún. 28. 23:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elötte adnak nyugtatót ha ez számít
2019. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En gyogyszert szedek ra, ugyhogy igy normal ertekeket mutatok. Altatas elott vervetel, ekg es vernyomasmeres is volt, ahol en voltam. Az en pulzusom is altalaban az egekben, de erre nagyon jo gyogyszert adtak altatas elott.
2019. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Igen, akár meg is halhatsz abortusz közben, ahol amúgy is avakon műtenek.
2019. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%
Tartsd meg,hadd éljen, és te is.
2019. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!