Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vernyomas lehet ettol magas?

Vernyomas lehet ettol magas?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok es 3 napja korhazba kerultem sajnos. A baba hal isten jol van, ha minden jol megy hetfon haza is mehetek. Viszont ami tok fura, h amiota itt vagyok magas a vernyomasom. 137/85 volt amikor eloszor mertek, aztan 130/83, ma mar 140/87-et mertek. Kertem vizelet tesztet, meg nem mondtak van e benne feherje, de en arra tippelek h csak azert ilyen magas mert itt vagyok... stresszhelyzet. Mert otthon meg 112/80 volt. Vki jart mar igy?

#Vny
2019. márc. 22. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Fehérköpeny fóbia, nekem is van. Sajnos nekem mindkét terhességnél volt magasvérnyomás a 3. trimeszterben, de bent a dokinál, védőnőnél vagy 30-cal többet mértek rendszeresen, mint én otthon.
2019. márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem valószínű, hogy a stressztől magas, mert az nem egész nap olyan, hanem jellemzően akkor ugrik fel ha valaki éppen a dokihoz, védőnőhöz megy, nem marad úgy egész napra. Viszont a tiéd most nem túl magas, maximum kapsz rá gyógyszert.
2019. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most megint 140/90-et mertek... kicsit felek🙁
2019. márc. 22. 19:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Feherje nincs a vizelefben hal isten
2019. márc. 22. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:
2: de a kérdező kórházban van, egész nap orvosok közt, és minden mérésnél tudja, hogy "jól kéne teljesíteni". Így simán lehet, hogy mindig többet mérnek. Ismerem ezt sajnos, nálam is ez ment, magas értékek a kórházban, otthon, ugyanazzal a vérnyomásmérővel pár óra eltéréssel meg normálisak.
2019. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Áá ez nem magas. Én 24.hetesen 190el.kerülzem.be előzze végig 140-160 között volt.
2019. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel 144/84 :( egyre feljebb megy :((((
2019. márc. 23. 07:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Szólj a dokinak had mérd te magadnak.Én se bírom ha doki méri. Sőt van mikor én magam sem viselem el és letépem.Utálom hogy összenyomja a karom, plusz pánikrohamaim voltak régebben és mindig rosszat mértem Azóta minden mérésnél majd elájulok érzésem van és szédülök közbe pulzusom felszökik és magasabbat mérnek Én szóltam a védőnőnek és házidokinak vérnyomás mérést nagyon nem bírom Csak ha teljesen elterelem a figyelmem.MA IS mért a dokim 122 a pulzus 111 volt.Mondta is nyilván otthon kevesebb.
2019. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!