Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van valamilyen tapasztalatotok...

Van valamilyen tapasztalatotok a Bécsi abortuszkilinkaról, tablettás terhesség megszakításról?

Figyelt kérdés
2019. jún. 26. 10:10
1 2
 11/15 anonim válasza:
49%

Nekem EU egy másik orszagaban csináltak a gyogyszerest. Bevettem egy tablettát a dokinal rá 48orara pedig 4darab tablettat kellett felhelyeznem ami megindítja a vetelest, az első az agyi hormontermelodest állítja le.

A konzultáción és a papíron is le lett írva h a felhelyezes után 4-5 óra erős vérzés (darabos) ,erős fájdalom.


Nem vagyok egy anyamasszony katonája de 4 órán keresztül hánytam ,vereztem ,f*tam volt H ezt mind egyszerre. A fájdalomcsillapítot 10perc után kihanytam, az utolsó hányás már epe volt. Soha nem volt mutetem ,első abortusz (ultolso is) de ez a poklok pokla volt. De nekem tufobiam van ezért azt nem mertem bevállalni. A sikitos megszules nagyjából stimmel. Úgy fáj a hasad H állandóan feszited de reflexből mert faj. Enni nem tudtam ,bármilyen kajara ránézek elfog a hányinger. Ez ma történt így eléggé első kézből tudom elmondani. Az H legyen valaki melletted KÖTELEZŐ én 5percre voltam H azt mondjam H elég ennyi mentő. SOHA ne vedd be egyedül. Soha , sírva hánytam és remegtem.

2019. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
19%

Egy nő egy délután láthatóan fájdalmaktól gyötörve jött be hozzánk a klinikára. Egy közeli abortusz klinikán nem sokkal előtte egy óriási adag Misoprostol-t kapott a négyes ikrei abortálása céljából. Már a második trimeszterben járt.


Bekísértük a mosdóba, deréktól lefelé levetkőztettük, és megkértük, hogy üljön rá a vécére. Mindannyian sokkolódva asszisztáltuk végig az elkövetkező percek eseményeit. Az első baba a vécébe esett. A nővér gyorsan megragadott egy nedvszívó kendőt és a nő alá tartotta, ahogy rohamléptekben átkísértük a műtőbe. Eközben történt, hogy a következő két baba félig kiesett belőle, és ahogy ott lógtak kifelé, azt láttuk, hogy a két tökéletes szépségű, élettelen kisfiú karjai egymást ölelik.


Végül sikerült bejutnunk vele a műtőbe, és elkezdtük az intravénás szedálást, de még mindig rettenetes fájdalmai voltak. A negyedik babát ki kellett belőle szívni. Darabokban jött ki.


Emlékszem, ahogy én és egy kollégám szipogva vizsgáltuk át a negyedik kisfiú testének maradványait a laborban. Az icipici, sértetlen babákat pedig a karjainkban ringattuk és sirattuk őket. Ekkor már tudtam, hogy nem vagyok képes többé ezt a munkát végezni. Befejeztem.


Sára, 42 éves

2019. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó, nem unjátok a kopizgatást?

[link]

2019. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
12es, nem ertem minek kell ilyen eszement kitalalt tortenettel piszkitani a forumot?!
2019. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
69%

Sajnos nekem is élnem kellett ezzel a lehetőséggel.

De a módszer nagyon jó. Kimész, fizetsz, be veszel előttük 1 tablettát, otthon m@sik kettőt. Lesz egy egyszerű menszid ettől a tablett@tól, se fájdalom, sem egyéb kellemetlenség. Szépen kitisztul.

A lelki része nem ilyen egyszerű.. :(

2022. szept. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!