Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyulán Jurdi Imadnál mennyibe...

Gyulán Jurdi Imadnál mennyibe kerül a 4D ultrahang?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 16:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

12.000.-, ikresek:14.000.-

Ebbe benne van,1db kép+a 20perces dvd és papír a méretekről és adatokról.

2010. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Bocsi az off.-ért,de én is Békés megyei vagyok,és a közeljövően szeretnénk menni mi is 4D-re.


Elsőtől kérdezném,hogy mennyi idővel kell korábban kérni időpontot?Milyen minőségben csináálja?És hol található meg aki készíti az uh felvételt?

Köszi,és bocsi:))

22h km

2010. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Online jelentkeztem be hozzá,én választhattam az időpontot,hogy mikor szeretnék menni.És nyugi az online időpont kérés is biztos,mert én felhívtam utána a dokit magát és megerősítette,hogy igen ekkor meg ekkor kell mennem.(www.jurdi.net)De tudok tel.számot is adni:0630-9458-723(de ez is rajta van a honlapján is.A buszpályaudvaron van a rendelő,az újságos bolttal majdnem szembeni tömbben,de kit is van a táblája.

Uh.oz és utána ki is adja pár perc alatt a dvd is.

Remélem tudtam segíteni.

Ja és nagyon jó,mindent részletesen megmutogat,nyugodtan kérdezhetsz ha valami nem tiszta és végtelenül kedves doki.:-))))

2010. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?Hány hetesen mész?Én 21.héten voltam.De nekem javasolta a nőgyógyászom.
2010. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Én a héten szeretnék időpontot kérni,ma vagyok 12 hetes.Mindenkitől azt hallom,hogy ne menjek ennyire hamar,de volt egy ismerősöm aki nagyon későn ment és akkor derült ki a baj.Én szeretnék megnyugodni minél hamarabb.
2010. júl. 12. 07:29
 6/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is hamar van.Bár jobban lát mindent ez tény,de akkor a film is amit kapsz nem olyan jelentős.Nekem a 18 hetes genetikai uh után javasolta a dokim,hogy menjek el a 4d-re,de azt már az ő uh-ján is láttuk,hogy semmi gond,csak megnyugtatásként volt a 4d.

De te tudod,vizsgálat szempontjából jó,de mozini még hamar van...

2010. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

a 4d-s uh-n az a lényege, hogy amikor már nagyobbacska 20-25hetes elmész megnézed milyen is lesz...később már nem érdemes mert nem fér bele a képbe :)

a bajokról pedig a 2-3d-s ultrahang is megtudja mondani, hogy baj van-e

2010. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
előző vagyok! Egyébként a héten még van doki aztán szabadságon lesz, de hogy meddig, azt nem tudom!!
2010. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok.Kedden és csütörtökön van rendelés 4d-re.13.-ára még 4 hely volt de 15.-re csütörtökre még van legalább 6 időpont.
2010. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
még mindig első vagyok.De amúgy nem értem miért akarsz a 4d-ért most fizetni,miért nem kérsz beutalót és időpontot a gyulai kórházba az uh.os rendelésre,ha baj van akkor azon az uh-on is látható már.Később 18 hetesen úgyis mész az afp eredménnyel.Arról meg szólnak ha nem jók az eredmények.Eddigi leleteid milyenek?
2010. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!