Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció alatt teherbe...

Menstruáció alatt teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy minimális esély van rá.Arra lennék kíváncsi hogy valai esett e már teherbe menstruációs időszak alatt?

2019. júl. 24. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Sajnos nem lehetetlen. Én ugyan középidőben estem teherbe, mint a nők java része, de sok ismerős menstruáció körül lett várandós.
2019. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Igen, de ritka, mint a fehér holló. Az orgazmus spontán pete kilökődést válthat ki, ezért van.

Bár tudom, hogy jó katona vérben is harcol, de azért menzesz alatt fujj már :D

2019. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Én is mensi alatt fogantam, vagyis anyumnak épp megvolt és nem hagyták ki az akciózást apummal. :D

Apum akkor még másik városban dolgozott és ritkán tudtak találkozni, ezért tudja napra pontosan anyum, h mikor fogantam.

2019. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet. Most ha valakik elolvassák ezt a kérdést, azok közül lehet, hogy lesz legalább 5, aki maga is így lett terhes, vagy ismer valakit, aki így lett az. Ami az ország teljes lakosságát nézve iszonyatosan elenyésző, de ha pont te leszel az az egy, aki így lesz terhes, akkor nem hiszem, hogy rajtad segít az, hogy mennyi az esélye. A lényeg az, hogy van esélye. Tehát ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz! Ha meg akarsz, akkor meg van rá esélyed, hogy akár akkor is összejöhet és akkor lehet örülni. Bár nyilván nem ekkor van rá igazán esély.
2019. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Az unokahugoméknak sokáig nem sikerült baba, pedig minden orvosi eredmény rendben volt, ekkor a doki javasolta, hogy próbálják ki menzesz alatt. Megdöbbentö módon egyböl sikerült teherbe esnie, és minden gond nélkül meg is lett a baba.

Amikor másdikat meg késöbb harmadikat terveztek, akkor is csak a menzesz alatti szexböl lett terhesség.

2019. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 de ez hogy lehetséges?
2019. júl. 24. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, hogy lehet? Spontán peteérés, felborult ciklus, több napig életképes spermák. Nos, így lehet menstruáció alatti együttlétből terhesnek lenni.
2019. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Az 5-ös vagyok. Nem világos, mire érted a hogy lehetséges kérdést.

Peteérés bármelyik nap lehetséges, csak a középidös a gyakori. Viszont elöfordul, hogy valakinek rendszeresen nem a hivatalos idöben történik.

A másik, amire gondolhatsz, hogy hogy marad meg a megterménkenyített petesejt - ezt sokan nem tudják. A petesejt megtermékenyítése a petevezetöben történik, a méh "túloldalán", és mire elér a méhbe, az 10-15 napba telik. Addigra a menzesz befejezödött és szépek elkezdett felépülni egy nagyon friss méhnyálkahártya, amibe bele tud ágyazódnia az embrió, mire odaér.

2019. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#5 igazából az első nem volt világos számomra

De köszönöm a választ ,így már mindent értek

2019. júl. 24. 19:37
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Ez a spontán peteéréses dolog általában ostobaság. A petének meg kell érnie. Ez sok idő nem lesz hirtelen egy orgazmus hatására 22 mmes érett fogantatáskész tüsző.


Itt arról van szó, hogy léteznek anovulációs ciklusok, amikor vagy nincs domináns tüsző vagy pedig van, csak nem lökődik ki. Na ez ki tud lökődni később is, és alkalmas is a fogantatásra.

2019. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!